2733
2739
عنوان

بچه ها ...شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 53 پست
ن تو چیزای دیگه کم نمی‌ذاره مثلا چیزی بخوام یا همین چند وقت پیش از یه ساعت مچی خوشم اومده بود بدون ا ...

ای جانم معلومه که دوست داره،اینا چه دلیلی جز دوس داشتن میتونه داشته باشه ،اون بعضیا احتمالا یا خیانت دیدن و به همه مشکوکن ....به نظرم خودتم ی کم تلاش کن زود سرد نشو اصلا به زبون نیاوردن علاقش معنی بدی نداره ،میدونم زنی نیاز داری ولی خب اون اونجوری بار اومده سعی نکن تغییرش بدی اما حتما بهش بگو چی دوس داری مطمئنم باش ی روز متوجه میشه ....

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اینهمه تایپ کردم و حرف زدم واقعا حس تنهایی دارم دوس دارم با یکی حرف بزنم ...❤️❤️❤️

من حستو میفهمم عزیزم راحت باش 😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
ای جانم معلومه که دوست داره،اینا چه دلیلی جز دوس داشتن میتونه داشته باشه ،اون بعضیا احتمالا یا خیانت ...

فداتشم گلم مرسی ک انرژی مثبت میدی بهم ...خیلی حس خوبی بهت دارم 😍❤️❤️ مهربونم

2728
فداتشم گلم مرسی ک انرژی مثبت میدی بهم ...خیلی حس خوبی بهت دارم 😍❤️❤️ مهربونم

قربونت نازنین😘😘عزیزم اینا همش تجربه  ۱۶ سال زندگیه،بچسب به زندگیت خوش باش

عشقی شما خوشگل 😍😍😍😘😘😘

ماااچ😘😘😘

2740