2737
2734
عنوان

بچه ها ...شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باش عزیزم ...منم واقعا نمیتونم باهاش دربیفتم ...نمیرم دیگه 🙁

خوشگلی میترسه تنها ولت کنه😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
عزیز دلی لطف داری گلم...ن بابا آخه خوشگل بودم یکم بهم توجه میکرد 🙂

اون دیگه مدلشه ،بعضی مردا بلد نیستن چطور با خانماشون رفتار کنن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
اون دیگه مدلشه ،بعضی مردا بلد نیستن چطور با خانماشون رفتار کنن 

بعضیا میگن حتما سرو گوشش می جنبه ..ولی اگ می‌جنبید من بو می‌بردم تا الان ...سرش همیشه تو گوشیه ولی فقط کارش شده کلیپ نکا کردن کلیپ طنز و ...یا بفکر کاشت موعه آخه موها جلو سرش ریختن ...یا بفکر خرید و فروش گوشیه ...با اینکه میبینن خیلی وقتا ب خودم میرسم و...مطمعنم می‌دونه ک من نیاز دارم ب توجهش ب روی خودش نمیاره محبت کلامی ک اصلااا...خودش میگه سوسول بازیه

خوش به حالتان شوهرامون دوستون داره میگه نرید.شوهر من عین خیالش نیست برم یه ماه دیگه برگردم نمیگه نرو🤔🤔🤔

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
خوش به حالتان شوهرامون دوستون داره میگه نرید.شوهر من عین خیالش نیست برم یه ماه دیگه برگردم نمیگه نرو ...

ن عزیزم ربطی ب دوست داشتن نداره کلا مدلش همینطوره خونوادکی تعصبی و غیرتی ان

بعضیا میگن حتما سرو گوشش می جنبه ..ولی اگ می‌جنبید من بو می‌بردم تا الان ...سرش همیشه تو گوشیه ولی ف ...

ربطی به سرگوش جنبیدن نداره عزیزدلم ،گفتم که ی سریا این چیزارو بد میدونن همین که میگه سوسول بازیه یعنی خوشش نمیاد ،اگه برات تو چیزای دیگه ام کم گذاشت اون موقع میتونی شک کنی که شاید مشکلی باشه ....ولی بازم از خواسته هات باهاش صحبت کن بعضی اقایون ی کم سرسختن انشالله درست میشه 

ربطی به سرگوش جنبیدن نداره عزیزدلم ،گفتم که ی سریا این چیزارو بد میدونن همین که میگه سوسول بازیه یعن ...

ن تو چیزای دیگه کم نمی‌ذاره مثلا چیزی بخوام یا همین چند وقت پیش از یه ساعت مچی خوشم اومده بود بدون اینکه بهم بگه برام سفارش داده بود ...یا دوس داره مثلا باهاش فیلم ببینم ...یا مثلا براش مهمه ک اگه ازش دور باشم بهش زنگ بزنم ..وی چیزی بگم فقط دوس داره پشت گوشی بهش بگم عشقم عزیزم ...اگ نگم بیچاره م می‌کنه مثلا ...یا پروفایل واتساپمو همیشه عکس خودشو میذاره..

بعضیا ک میگن احتمالا سرو گوشش می جنبه بدجور میرم تو فکر ...اینارو گفتم ...بنظرت دوسم داره هنوز نه؟؟ چون ما خیلی عاشق هم بودیم ..خیلی اتفاقای بدی هم قبل ازدواج برام افتاد ولی با این وجود اومد خواستکاریم ...

ربطی به سرگوش جنبیدن نداره عزیزدلم ،گفتم که ی سریا این چیزارو بد میدونن همین که میگه سوسول بازیه یعن ...

ببخشید اینهمه تایپ کردم و حرف زدم واقعا حس تنهایی دارم دوس دارم با یکی حرف بزنم ...❤️❤️❤️