2733
2739
عنوان

خسته شدم. بدترین روزاییه که با ترس میگذرونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 154 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعضی وقتها درد می گیره من کارمند بانک بانک کارش سخته

نمیشه دوباره تست بدی؟ الان استراحت لازم داری واقعا. من یکم بلند میشم یه دوش گرفتم چند روز پیش بعدش احساس خستگی زیاد میکردم اصلا جون ندارم

2728
نمیشه دوباره تست بدی؟ الان استراحت لازم داری واقعا. من یکم بلند میشم یه دوش گرفتم چند روز پیش بعدش ا ...

تازه یکشنبه تست دادم من بلند میشم درد قفسه سینه م بیشتر میشه سرفه م بیشتر میشه ولی مشکله دیگه ای ندارم 

تازه یکشنبه تست دادم من بلند میشم درد قفسه سینه م بیشتر میشه سرفه م بیشتر میشه ولی مشکله دیگه ای ندا ...

کاش یه سی تی ریه میدادی. من پونزده درصد درگیری داشت عکش سی تی رو برات میدم ببین. داداشمم همینجور اونم بعد من رفت دکتر مستقیم گفته بود برو سی تی دیگه آزمایش خون نداده بود. اونم ب اندازه من درگیر بوده بود

2740
الان چجوری از پسرت مراقبت میکنی؟

دکتر ننوشت نسخه پزشک می خواد زنگ زدم پرسیدم الان تو اتاقم فک می کنه من کرونا دارم بهم نزدیک نمیشه همسرم کارشو برداشته اورده خونه تو خونه کار می کنه از پسرم هم اون مراقبت می کنه غذا هم یه کم من درست می کنم یه کم همسرم مامانم هم گاهی برام غذا نی اره

2706