2737
2739

سلام به همگی، مطلب زیر رو از کانال کلینیک دکتر تغذیه ام برداشتم، امیدوارم برای کسی مفید باشه 👇👇

‍ 🔰 کسانی که برنج و نان رو حذف میکنند👇🏻

👈🏻 صورت‌شان خراب می‌شود.

👈🏻 ریزش مو پیدا می‌کنند.

👈🏻 بینایی‌شان کاهش می‌یابد.

👈🏻 بدن‌شان در برابر بیماری‌ها کم‌طاقت خواهد شد.

خیلی سریع دوباره وزن به حالت قبل باز می‌گردد. پس به جای حذف نان و برنج، رژیم اصولی بگیریم.

اگر 10 ساعت غذا نخورید، بدنتان به صورت خودبخود، بر روی وضعیت ذخیره انرژی قرار می‌گیرد، در این حالت سوخت و ساز بدن 40% کاهش می‌یابد، پس اگر رژیم لاغری دارید، وعده‌های غذایی و میان وعده ها  را حذف نکنید 👌🏼

🌿جهت دریافت رژیم به آیدی زیر پیام دهید :

Drzahrab@

آدرس کانال کلینیک تغذیه و رژیم درمانی  :

http://t.me/dietclinicz/

من رژیم نه روزه میگیرم نوم وبرنجش حذفه وخوب کم میکنم .ولی بعد نه روز باید یه رژیم متعادل بگیری که همه چی داشته باشه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی بچه ها شاید لازم باشه بگم که من با این کانال کلینیک همین جا آشنا شدم،. یه کاربر به اسم رقیه جووون ازش رژیم گرفته بود و راضی بود، معرفی کرده بود توی نی نی سایت

خدا خیرش بده

منم راضی بودم، حالا منم میذارم امیدوارم برای کسی مفید باشه

واقعا کارش درست و اصولیه

راستی اینم تازه گذاشته تو کانالش  👇👇👇

ان شاا... به درد کسی بخوره 😍🌹

چالش لاغری  📣📣📣

۱۰ کیلو کاهش وزن تا شب یلدا🍉

🌿خیلیا از الان به فکر کاهش وزن تا شب یلدا و عید نوروز هستن
درستشم همینه که از چند ماه قبل با برنامه ریزی و صبر اقدام کنیم به کاهش وزنمون
تا اون هفته ها و روزای آخر با استرس و نگرانی به فکر کاهش وزنمون نباشیم و تهشم هیچی به هیچی😢
از همین امروز میتونید با دریافت رژیم ما با مناسب ترین هزینه(میتونید مقایسه کنید)و پشتیبانی و پیگیری هفتگی تا شب یلدا،  به صورت استاندارد ۱۰ تا ۱۲ کیلو کاهش وزن داشته باشید.😍
تو این پکیج ( 2 ماهه) علاوه بر پیگیری و پشتیبانی تغییرات وزنی تا رسیدن به وزن نرمال یا ایده آل، ان شاا... در صورت رسیدن به وزن نرمال، یک رژیم تثبیت رایگان هم میتونید دریافت کنید.

🌿برای دریافت رژیم و اطلاع از شرایط به آیدی زیر پیام بدید :

Drzahrab@

آدرس کانال کلینیک تغذیه و رژیم درمانی  :

http://t.me/dietclinicz/

2728

عزیزم کامل حذف نمی کنیم , بلکه جایگزین می کنیم و به اندازه و کنترل شده می خوریم مثلاً نان سفبد رو اگه حذف می کنیم به جاش نان جو یا نان سبوس دار به اندازه یک یا دو کف دست میخوریم و به جای برنج سفید هم برنج قهوه ای هفته ای ۲ الی ۳ بار ۵ قاشق غذا خوری می خوریم !!!اصلاً رژیم معنیش حذف و گرسنگی نیست بلکه سالم خوردن و به اندازه خوردن هست .

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2738
من رژیم نه روزه میگیرم نوم وبرنجش حذفه وخوب کم میکنم .ولی بعد نه روز باید یه رژیم متعادل بگیری که هم ...

میشه بگید چطوریه 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!