2733
2734

اول اينكه بايد بعدش رعايت كني فك نكن لاغر ميشي و ديگه چاق نميشي كلا بايد سبك زندگيتو عوض كني

اين از همه مهمتره

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

سلام، عزیزم،تا می تونی به جراحی فکر نکن  

چون یه جراحی بزرگ و ماژوره و بعدشم یه در سرایی داره 

جدا از هزینه اش که الان فکر می کنم بالای 30 میلیون هست 

بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما همین اسلیو رو انجام دادین؟ من خوندم بعد ۵ سال برمیگرده؟

بله اسليو

اره ممكنه برگرده رعايت نكني

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
بله اسليو اره ممكنه برگرده رعايت نكني

اصلا احساس گرسنگی ندارین؟

چون نوشته قسمتی از معده برداشته میشه ک مخصوص این احساسه...خب اگرآدم گرسنه نشه نمیخوره دیگه.

میگم برا همیشه باید مکمل مصرف کرد؟

عملش سخته؟

نقاهتش چطوریه؟

به لاغریش میارزه؟

اصلا احساس گرسنگی ندارین؟ چون نوشته قسمتی از معده برداشته میشه ک مخصوص این احساسه...خب اگرآدم گرسنه ...

احساس گرسنگي هم دارم و اول عمل شديد تر بود چون هنوز معده و مغز هماهنگ نشده بودن

اين عمل بديش اينه هرمدت ميوفتي رو هوس يه چيز و بايد جلو خودت و بگيري

ي مدت خيارشور ي مدت پفك ي مدت بستني 

مكمل هم نه تا هميشه تا يكسال اصولا ك ازمايش ميديد لازم نبود ديگه مصرف نميكنيد

عملشم بستگي ب بدن و دكتر داره و اينكه خودتون رعايت كنيد بايد بعدش راه بريد خيلي كه گاز لاپاراسكوپي خارج شه

نقاهتم يك هفته كمتر

برا من اره مي ارزه

احساس گرسنگي هم دارم و اول عمل شديد تر بود چون هنوز معده و مغز هماهنگ نشده بودن اين عمل بديش اينه ه ...

بنظرتون قبل بارداری بهتره یا بعد بارداری؟

من بچه دوم میخوام...نمیدونم کی برا عمل برم؟

چرا هر چند وقت هوس یه چیز میکنید؟ بدن میطلبه؟

2738
بنظرتون قبل بارداری بهتره یا بعد بارداری؟ من بچه دوم میخوام...نمیدونم کی برا عمل برم؟ چرا هر چند و ...

من الان باردارم ولي ديدم دوستان بعد بارداري و رعايت نكردن وزنشون كامل برگشته

اره بدن ميره تو فاز قحطي