2733
2734
عنوان

دعا کنید برام که منم مادر شم ان شا...

172 بازدید | 15 پست

من عااااااااااااشق بچه م 

وقتی مجرد بودم با خودم قرار  گذاشتم وقتی سنم بالا رفت و مجرد بودم و تمکن مالی داشتم از بهزیستی بچه بیارم 

یعنی اینقدددددر عاااااشق بچه م 

ازدواج کردم ی بار سقط کردم  ی بارم ای وی اف ک بی نتیجه بود 

خلاصه بچه ندارم ......خیییلیییبی سخته که مالک بشنوی و.....😭😭😭 

خییلیییییی سخته بچه های دیگرون رو بغل کنی و بخودت بچسبونی ......

توی این لحظات عزیز دعا کنید مادر شم 😭😭😭😭 

خسته شدم از دکتر  و....‌.

الهی که سال دیگه بیای تاپیک بزنی بگی چقدر اذیت میکنه این وروجک😍برات ایت و الکرسی و ناد علی میخونم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه برای منم دعا کنید😔🙏

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ممنونتم خدا حیرن بده ان شا... عاقبت بخیر شی🌷⚘😙

😍😘❤

2738
2706