2733
2739

۱۸روزشه چند دقیقه زیر سینم باشه.خودش اگه بزاری ببشتر ازنیم ساعت مک میزنه تا کامل بخوابه بیشترم خوابه اما سینمو ول نمیکنه یکم مک میزنه دوباره میخابه منم خسته میشم 😫😫😫😫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اگه یه بزرگترکنارت هست بگو راهنماییت کنه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2738

خب اون فکش هنوز قدرت نداره زیاد مک بزنه که شیر زیاد بره تو دهنش . هربار شاید چند قطره بره

من دخترم دنیا اومد . گاهی 1 ساعت و 1 ربع شیر میخورد تا ولش کنه

سینه تو از دهنش نکش وگرنه دهنش زخم میشه از شیر خوردن میفته . یکم بزرگتر بشه مدت زمانش کمتر میشه

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

من محردم همیشه از شیر دادن متنفر بودم ولی الان تو گفتی دلم خوایت بچه داشتم😍😍

قدمش خیر باشه برای زندگیت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم درستش اینه هر ۵ دقیقه یک بار آروغشو بگیری وگرنه دچار رفلاکس معده ممکنه بشه

اخه بچه خودش سینه رو ول نمیکنه سینه رو هم از دهنش بکشی نوکش زخم میشه ،اخرشم میخوابه ،اروغشو بگیری بیدار میشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

پسرمنم اینجوری بود که بهش شیرخشک دادم..به نظرم 20 دقیقه کافیه اگه واقعا میدونی داره شیر میخوره یعنی شیرت میاد صدای خوردنشو میشنوی بعدش پستونک بزار دهنش بخابه نوزاد عاشق مکیدنه براش ارامشه

2706