2733
2734
عنوان

یه سوال دارم راجب مردای اردیبهشتی بیاید لطفا🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 21 پست
مردای اردیبهشتی عالی هستن .خیلیاشون هم پولدار ن . ولی بزار اون بیاد سمت شما .

اخه اون نمیاد چندماهه منتظرم. نمیدونم چیکار کنم جذب من شه🤕

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون نمیاد چندماهه منتظرم. نمیدونم چیکار کنم جذب من شه🤕

بی تفاوت باش نسبت بهش.طوری رفتار کن که انگار وجود نداره.

راه دیگه به ذهنم نمیرسه

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
بی تفاوت باش نسبت بهش.طوری رفتار کن که انگار وجود نداره. راه دیگه به ذهنم نمیرسه

اها مرسی🌺

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728

همسر من اردیبهشتیه اصلا گل‌نمیخوره

منطقش خیلی زیاده

ولی عاشق بشن دیگه‌تمومه

عاشق زنای مستقل و منطقی و خود ساخته هستن

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
همسر من اردیبهشتیه اصلا گل‌نمیخوره منطقش خیلی زیاده ولی عاشق بشن دیگه‌تمومه عاشق زنای مستقل و منط ...

عه بخدا من خیلی مستقلم و پرتلاش

دعا کنید عاشقم بشه😅😅