2733
2739
عنوان

این حرفا بنظرتون شوخی بوده یا...جای ناراحتی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه run run🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😂😂

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2731
بنظرم شوخی میکردن بدل نگیر یاد بگیر از هیشکی بدل نگیری تو دنیا همه جور ادمی هست با افکار متفاوت جوری ...

ولی اونا تو زندگی من نیستن ک بدونن وسواسم یا نه

اتفاقا تو خونه پوست دستام خوبه

تا میرم بیرون این میشه

2738
😧😧😧

😁

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
ولی اونا تو زندگی من نیستن ک بدونن وسواسم یا نه اتفاقا تو خونه پوست دستام خوبه تا میرم بیرون این م ...

عزیزم حرف مردم برات بی اهمیت باشه همیشه من بارها حرف شنیدم یه لبخند کوچیک میزنم و میگذرم خواهرم میگه چطور میتونی اگه این حرف رو به من بزنند تا چند ساعت درگیرم و اعصابم خورده ولی من همیشه به خودم میگم بی خیال اونها یه حرفی زدند واسه خودشون زدند لیاقت جواب دادن نداشتند اینجوری آروم میشم😁

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

باورم نمیشه همه گفتن عب نداره شوخی بوده بعله شوخی بوده برای خنده و مسخره کردن مگه هر شوخی ای خوبه؟؟واقعا متاسفم واسشون که اینطوری راحت جلو روت مسخرت کردن و خندیدن چه ادمای سنگدلی من خودمم وسواس دارم و چون باهاش کنار اومدم کسی میپرسید حتی براش توضیح میدادم بنظرم اینکه خودت قبول میکنی و ضعف نمیدونی به ادما فشار میاره و دوس دارن تخریبت کنن دوست صمیمی خودم جلو غریبه ها میگف مریضی خدا شفات بده بعد میخندید ایا نباید به دل میگرفتم میگفتم شوخیه؟؟ها ها

باورم نمیشه همه گفتن عب نداره شوخی بوده بعله شوخی بوده برای خنده و مسخره کردن مگه هر شوخی ای خوبه؟؟و ...

اتفاقا الان زیاد اینجوری نیستم

ماهی یبار خونمو تمیز میکنم.اونم زیاد خودمو اذیت نمیکنم

ظرفارو نمیشورم تا یه کوه بشن بعد

رو گازم همیشه کثیفه میگم ولش

دسشویی و حمام جرم گرفتن میگم ولش

شیر زیر سینک خراب شده تو کابینت اب میریزه.فقط میرم خشک میکنم

اینکارو میکنم از سرم بیفته

افتاده یکم.خومو مجبورمیکنم بیخیال بشم

ولی اینک راجب رابطه باشوهرم حرف زدن

یا اینک بچه داربشم بگن بغلش نمیکنی میگی این کثیفه

یعنی من انقد سنگ دلم...