2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورکن اصلالب ب وکیک بیسکوییت حتی پفک شکلات هیچی نزدم

پس حساسیت شدید تر داره

جز رژیم غذایی راه دیگه نداره جز شیرخشک

یا رژیم پایه 

بله شیرخشک مخصوص کم گیر میاد و با دستکرردکتر میدن

اگه واقعا با پروتئین گاو و گوسفند و تخم مرغ حل نشع

عزیزم تست پوستی بده براش  موارد ممنوع و مجاز ی تعداد زیادیش معلوم میشه  فکر کنم توی همین ن ...

عزیزم این ازمایش کجاداره بایدپیش کی برم منم دخترم زبونش میشه جوش 

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
2731
دکترب من گفت حتی گوشت گوسفندم نخور این شیرخشک شماتلخ نبود؟اخه دکتربهم گفتم فقط بادستورمن بهت این شیر ...

بیومیل ال اف تلخ نیست اما ابتامیل پپتی جونیور تلخه و احتمالا اینو باید بخوره بچه شما با قند شیرینش کن چا ه ای نداری

کاش منم متوجه بشم بچم ب چی حساسه خیلی سخته فهمیدنش همش میگم نکنه رودش بشه زخم نکنه چیزی بشه 

نه هیچی نمیشه 

کم کم متوجه میشی از چیه هعی ی چیزایی رو که شک برانگیزه حذف کن بعد یاداشت کن که چیو نخوردی بعد خودت متوجه میشی از چیه خاهرای من جفتشون بچه هاشون اینطور بودن الان هزار ماشالا تپل مپل سرحالن 

نباید بترسی اما بی تفاوتم نباش خودت باید متوجه بشی از چیه چون ازمایش کلی میگه

عزیزم حساسیت به پروتئین گاوی تو خیلی از بچه ها هست استرس نداره که اگه برات ممکنه که شیرخشک مخصوص بده ...

گردو و بادام درختی چی

2738
توی روغنیم که استفاده میکنید نباید بر پایه سویا باشه اونم ییه چک کن  1ماهم طول میکشه تا اثز قب ...

وای چقدسخت ودقت 

دکترب من گفت حتی گوشت گوسفندم نخور این شیرخشک شماتلخ نبود؟اخه دکتربهم گفتم فقط بادستورمن بهت این شیر ...

عزیزم یکم بد مزه است ولی فوری عادت میکنن

سلامتیشون مهم تره

از این گذشته وقتی رژیم سفت و سخت میگیریم بخاطر آلرژیشون ناخودآگاه شیرمون خیلی کم میشه و بچه رو سیر نمیکنه

شیرمادر خوبه ولی وقتی چاره ای نیست شیر خشکم خیلی خوبه  اتفاقا بچه رو تپل تر میکنه غنی شده با اهن و ویتامینم هست

بعضی شیرخشکای مخصوص طعم بهتری دارن از دکترت بپرسی راهنمایی میکنه مثلا ha از پپتی خوشمزه تره ببلاک کامفورت و ببلاک ar هم دکترم گفت میتونی بدی ولی دخترم ب همون ha عادت کرد

این تجربیات من بود

وای چقدسخت ودقت 

بله خیلی سخته اخه بچه های الرژی خیلی حساسن 

پیرمیکنن تا از این دوران رد بشن 

لصلا استرس نداشته باش 

فقط باید دقت کنی و روی بیته بندی چیزی که میخوری بخونی 

دختر من پنج ماهگی تست داد  من پیش دکتر نبوی بردم ک فوق تخصص الرژی هست

البته ازمایشش برام ازاردهنده بود چهل تا خراش پوستی ریز میدن رو دست بچه رو هر خراش عصاره ی ماده غذایی و غیره مثل لبنیات و ماهی و موز و پرتقال و مایت و کپک و گرده گیاه و غیره

بله خیلی سخته اخه بچه های الرژی خیلی حساسن  پیرمیکنن تا از این دوران رد بشن  لصلا استرس ...

ممنون عزیزم برام دعاکن