2737
2734
عزیزم تست پوستی بده براش  موارد ممنوع و مجاز ی تعداد زیادیش معلوم میشه  فکر کنم توی همین ن ...

میگم بچه من فقط پوست صورتش دونه میریزه مدفوعش مشکلی نداره اما مدفوعش بیشتر موقعها ابکیه بدون دونه های سفید. میتونه الرزی داشته باشه بچه شما مقعدشم خیلی قرمز میشه

دختر من پنج ماهگی تست داد  من پیش دکتر نبوی بردم ک فوق تخصص الرژی هست البته ازمایشش برام ازارد ...

وای خداچقدسخت

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گردو و بادام درختی چی

بله عزیزم حساسیت زا هست دختر من بهش الرژی داشت حتی ویتامین اد دگتر به دخترم گفت نباید بخوره فقط دی ۳ تنها خورد مولتی ویتامین نتونست بخوره حریره بادوم و تخم مرغ نتونست بخورا ولی خداروشکر سر یگسال کامل خوب شد

بله عزیزم حساسیت زا هست دختر من بهش الرژی داشت حتی ویتامین اد دگتر به دخترم گفت نباید بخوره فقط دی ۳ ...

وای خدای من نکنه من مولتی میدم جوش میزنه اخه ازوقتی اونوندادم جوش دیگ نزده ولی زبونش زخم شده میگم حتماسیب دادم اینجورشده

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
وای خدای من نکنه من مولتی میدم جوش میزنه اخه ازوقتی اونوندادم جوش دیگ نزده ولی زبونش زخم شده میگم حت ...

نه عزیزم سیب جز حساسیت زاها نیست ولی مولتی ویتامین نباید بخورن اد هم حتی به من گفت نه دی خالی داد..اتفاقا من تا به دخترم مولتی دادم ریخت بیرون اون موقع فوری قطع کردم

2740

منم این مشکلو داشتم    هندوانه نباید بخوری . شیر نخور .   لبنیات کلا نخور .      میوهای سرد نخور .    تندی نخور .             خوب میشه    دختر منم اینجور بود

دخترم   تو نور دیده ای منی    

خوب میشه پسر منم اینجوری بود خدار وشکر خوب شد دکترش رمیگفت فقط شیر گاو نخور ولی من کلا لبنیات نخوردم از یکسالگیش کم کم بهتر شد الانم گوش شیطون کر خوب شده دکترش میگفت این موضوع بره ما دکترها مثل زنگ تفریح اصلا نگران نباش من حتی عسلم نمی خوردم ولی خودت و با سمنو و جوجه و گوشت گوسفند تقویت کن شیرت کم نشه نگران نباش بدن بچه کم کم خودش و با خوراکی های مختلف وفق میده استرس نداشته باش صبور باش