2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا جواب دادم شاید حواسم نبوده بخدا از ترسه

من گرفتم و کل خانوادم

و همه خوب شدیم

اب نمک قرقره کن تو گلو اگر باشه میمیره و وارد ریه نمیشه ک میشه ن سبک

لیمو عسل بخور

و اب زیاد

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2731

من هم خودم هم اکثر فامیل و تمام خانواده گرفتیم ولی خداروشکر بخیر گذشت فوتی نداشتیم 

خودم که یک ماه مریض بودم 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
پس چیه

شاید گرمته خب

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
علایمتو میگی و چند روز طول کشید

سه روز تب و لرز و بدن درد

درروز بی اشتهایی و تهوع

دوروز پشت هم سرم زدم کلی تقویتی و آنتی بیوتیک تا بهتر شدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ویتامین سی بخور قرصش رو دوز هزار، و شلغم خام با عسل موویز هم بخور و گوجه کبابی و سیب و هندوانه ان شاءالله خوب میشی 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2738

لبنیات هم نخور اگر میخوری همراهش زیتون سبز بخور 

قرص مکمل ویتامین دی و زینک هم نخور 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

مادرشوهر و خواهرشوهرم دوتایی گرفتن و خوب شدن. 

مادرشوهرم چون اکسیژن خونش پایین اومد یه هفته بستری شد بعد مرخص شد‌ 

جالبش اینکه مادرشوهرم و پدرشوهرم باهم میخوابن .بعد پدرشوهرم نگرفت 😶

اصلا خیلی ویروس ناشناخته ای هست. ادم ازش سردرنمیاره

❤👬❤
لبنیات هم نخور اگر میخوری همراهش زیتون سبز بخور  قرص مکمل ویتامین دی و زینک هم نخور

زینک نخوره؟پس چرا دکتر به من زینک داد

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2706