2737
2734
عنوان

مشکل برادرم با خانومش

646 بازدید | 19 پست

زن برادرم خانوم خوبیه جدی و خشک و سرد هست ولی بی احترامی نداره البته رفت امد اصلا نداریم چون راه دوریم ولی برادرم دوساله میگه دوسش ندارم خسته ام کرده 

درخواست دوستی ندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با داداشتون خیلی صمیمی صحبت کنین و سعی کنید بفهمید پای کسی درمیون هست؟

نه خودش میاد میگه خسته شدم خانمش اهل اشپزی و خانه داری نیست برادرم میگه اهل محبت نیست زنگ نمیزنه ببینه من مرده ام یا زنده 

درخواست دوستی ندید 
نه خودش میاد میگه خسته شدم خانمش اهل اشپزی و خانه داری نیست برادرم میگه اهل محبت نیست زنگ نمیزنه ببی ...

بنظرم شما اصلا دخالت نکنین اگه از خانومش ناراضیه بره به زنش بگه یا خودشون رو اصلاح کنن یا از هم جدا بشن

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست.یا مهدی جان ادرکنی.
برادرم خودش انتخابش کرد اخلاق برادرم اهل بگو بخند بریز بپاش و مهمون نواز خانومش کاملا برعکسه الانم م ...

داداش من و زن داداشم

ولی

حالا زن داداشم داداشمو مث خودش کرده

عین هم شدن

ساکت و خشک

و خدایی که در این نزدیکی است

چرا همه چیز قاطی پاتی .اکثرا زنها شاکین که مردا زنگ نمی زند الان برادرتو شاکی خدا کجایی برس به دادمون

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2706