2737
2739

سلام 

خانم های حاجتمند ختم  صلوات خاصه امام زمان(عج)  رو خادم های حرم رضوی زحمت کشیدن برگزار کردن 

حاجتمندان بسم الله ب هر تعداد ک میخواید بخونید اعلام کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💖 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

❣فرج امام زمان(ع)صلوات

#صلوات_خاصه_امام_مهدی علیه السلام

⭐️اَللَّـهُمَّ صَلِّ عَلي وَلِيِّكَ وَابْنِ اَوْلِيآئِكَ، الَّذينَ فَرَضْتَ طـاعَتَهُمْ

💧وَاَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ، وَاَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَطَهَّرْتَهُمْ تَطْهيراً

⭐️اَللَّـهُمَّ انْصُرْهُ وَانْتَصِرْ بِهِ لِدينِكَ وَانْصُرْ بِهِ اَوْلِيآئَكَ وَاَوْلِيآئَهُ وَشيعَتَهُ وَاَنْصارَهُ

💧وَاجْعَلْنا مِنْهُمْ، اَللَّـهُمَّ اَعِذْهُ مِنْ شَرِّ كُلِّ باغ وَطاغ، وَمِنْ شَرِّ جَميعِ خَلْقِكَ

⭐️وَاحْفَظْهُ مِنْ بَيْنِ يَدَيْهِ وَمِنْ خَلْفِهِ، وَعَنْ يَمينِهِ وَعَنْ شِمالِهِ

💧وَاحْرُسْهُ وَامْنَعْهُ اَنْ يوُصَلَ اِلَيْهِ بِسُوء، وَاحْفَظْ فيهِ رَسوُلَكَ وَآلَ رَسوُلِكَ

⭐️وَاَظْهِرْ بِهِ الْعَدْلَ وَاَيِّدْهُ بِالنَّصْرِ، وَانْصُرْ ناصِريهِ، وَاخْذُلْ خاذِليهِ

💧وَاقْصِمْ بِهِ جَبابِرَةَ الْكُفْرِ، وَاقْتُلْ بِهِ الْكُفّارَ وَالْمُنافِقينَ

⭐️وَجَميعَ الْمُلْحِدينَ حَيثُ كانوُا مِنْ مَشارِقِ الاَْرْضِ وَمَغارِبِها

💧وَبَرِّها وَبَحْرِها، وَامْلاَْ بِهِ الاَْرْضَ عَدْلاً، وَاَظْهِرْ بِهِ دينَ نَبِيِّكَ عَلَيْهِ وَآلِهِ السَّلامُ

⭐️وَاجْعَلْنِي اللّهُمَّ مِنْ اَنْصارِهِ وَاَعْوانِهِ، وَاَتْباعِهِ وَشيعَتِهِ

💧وَاَرِني في آلِ مُحَمَّد ما يَاْمُلوُنَ، وَفي عَدُوِّهُمْ ما يَحْذَروُنَ، اِلـهَ الْحَقِّ آمينَ.

🌤اللهم عجل لولیک الفرج🌤

💖 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

2731

یک مرتبه 

التماس دعا

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738
من 4000تا برام دعا کنید اگه میشه❤😞 انشااللّه خودت و همه کسایی که شرکت میکنن حاجت روا بشن و دست پر ...

عزیز دلم قبولت باشه 

ب حق حضرت زهرا حاجت روا شی 

من برات زیارت عاشورا میخونم 

التماس دعا

عزیز دلم قبولت باشه  ب حق حضرت زهرا حاجت روا شی  من برات زیارت عاشورا میخونم  التم ...

واقعا ممنون ازت عزیزم چقد مهربونی خدا خیرت بده💞هرچی ازش میخوای بهت بده انشااللّه🥺

من آن سبزم که دل بر پیچک دست خدا بست🍀
2706