2737
2739
عنوان

شغل پولدار ترین فامیل ما😱😲

862 بازدید | 35 پست

بگین ببینم پولدارایی که میشناسین کیا هستن شغلشون چیه خونه زندگیشون چطوره مقدار سرمایش چقدره 😀

دوستان اگه کارخانه دارن بگین کارخانه چیه یا اگه دلالن بگین دلال چیه یا اگه بازارین بگین چی میفروشن یا اگر تاجرن بگین تجارت چی میکنن

من پولدار ترین آشنام عمومه که شغلش تجارت وصادرات سرمایش هم چند تا ماشین لوکس خارجی و ده تا واحد آپارتمان یه ویلا و چند باغ و خونش مثل کاخه😦

(دوستان هی نگین تکراریه لطفا هرکی دوست داره بگه هرکی هم نه از تاپیک بره بیرون ممنون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگ بگم لو میرم چون معروفه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2728

شوهر خاله من ارث باباشو میخوره تا حالا سرکار نرفته

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

پدرشوهرم کارگاه کت و شلوار داره دوتا ماشین و یه خونه ۳میلیاردی و هی سکه میخره

شوهرخالم که کارخونه سنگ داره اون دیگه وضعش توپ توپه سه تا خونه داره و یه سانتافه خریده برا زنش و خودش مزدا۳ داره.

پولدارترین فامیل ما یک بنده خدایی بود که الان زندانه با کلی طلبکار. کارخونه دار بود

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
2738

یکی دیگه از فامیلامون نقصه گش‌ساختمان و بساز بفروش هستن

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706