2737
2734
عنوان

میشه از رو ویارم بگین نی نی چیه.....

333 بازدید | 51 پست

هفته ی هشتم...

تقریبا همیشه حالت تهوع دارم...

بی میل به غذام...میل جنسیم کمه....وزنم زیاد شد یهو....خیار و نون و نمک و دوغ حالمو بد نمیکنه به جز اینا هر چی بخورم تهوع میگیرم....هر چیز شیرینی حالمو بد می کنه مخصوصا مربا...همیشه بی حال و خسته م.....عصبی هم هم شدم

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟

پسره

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

به نظر من دختر😍

منم همینجوری وبدم دوغ ونمک دوست داشتم وتا هفته ۱۷ ویار خیلی بدی داشتم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر کنم دختر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
کاش دخمل بود☹ان شاالله سالم باشه....ممنون

به نظرم پسره چون سر دختر معمولا خانوما به خاطر خوردن شیرینی جات چاق تر میشن و شما هم دوست نداری شیرینی 

ایشالا سالم باشه واقعا

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

دقیقا ۵۰ ۵۰ گفتین😂😂😂😂😂گیج شدم خوووووووو........

دمن یه پسر دارم...و هم خودم هم شوهرم هم پسرم هم کل فامیلمون عاااشق دختریم!

دل از تو گر بگیر و بردارم از تو مهر** آن مهر بر که افکنم آن دل کجا برم؟
دقیقا ۵۰ ۵۰ گفتین😂😂😂😂😂گیج شدم خوووووووو........ دمن یه پسر دارم...و هم خودم هم شوهرم هم پسرم ه ...

نمیدونم من حسم میگه دختره,حالا هر وقت فهمیدی بیا همنجا بگو ریپلای کن بیاییم ببینیم کدوم درست گفتیم یا تگ کن 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706