2737
2734
عنوان

خارج رحمی هست بارداریم شاید

151 بازدید | 18 پست

ده هفته هستم ازاولم گفتم زیردلم سمت راست یچیز حس میکنم. میترسیدم الان بازحس میکنم ده آبان میرم اولین سونو نرفتم کسی بوده بعد ده هفته بفهمه خارج رحمی بارداریش من میترسم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی نکرده خارج رحمی باشه درد شدید همراهش هست توکلت به خدا 

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
2731
2738
کاش زودتر میرفتی سونو.معمولا۸هفته میرن. دورازجون خارج رحمی زود متوجه نشی خطرجبران ناپذیری داره.

یک هفته دیگه قراره برم چ کنم دکتر اینجورگفته اونموقع با سونو غربالگری یکجامیفرسته

چقد دیر میخای بری سنوگرافی معمولا ۷ هفته برای سنو قلب میرن همون موقع هم میگن که وضعیتت چطوره ،اگه خد ...

می‌دونم دکتر گفت یازده هفته برا سونو غربالگری می‌فرستیم همون موقع برو. ماهم بخاطر شرایط مالی منتظرشدیم تاالان یک هفته مونده یازده هفته برم

2706