2752
2734
عنوان

چ جوری خوابتونو تنظیم می کنید؟ 😴

81 بازدید | 18 پست

سلام نی نی سایتی های عزیز. بچه ها من چند وقتیه ک خوابم خیلی بهم ریخته.چند وقت ب خاطر امتحانام مجبور بودم تا صبح بیدار باشم، ولی الان عادت کردم و سره شب خوابم نمی بره. عوضش صبحا  تا دیر وقت می خوابم و باعث شده ک کلا از کارام و درسام بیفتم. بعضی از شبا یه پاکت دوغ می خوردم ک شب خوابم ببره ولی هر کاری کردم نشد. 

شما چه راه حلی رو پیشنهاد می دید شب زود بخوابم روزم زود بیدار شم؟ 

پیشاپیش ممنونم بابت راهنمایی تون💛

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
خوشبحالت  خواب من دست بچه هامه

ولی خواب من اصلا دست خودم نیس😢خیلی از کلاسای درسی و امتحانامم ب خاطر همین از دست دادم

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
2731

من کلا خوابم تنظیم نیست عشقیه😑

دوروز صبح گوشی تنظیم کن زود بیدارشو شب زود بیهوش میشی یه روز اذیت میشی ولی تنظیم میشه

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
والا منم کنکور دارم  شب زود میخوابم صبحم گوشیم ساعت۷زنگ میزنه پامیشم خاموش میکنم دوباره میخواب ...

😂باز شما خوبی

من وقتی صبح می خوابم بلند می شم می بینم ساعت 4بعدظهره😐🤦🏻‍♀️

من کلا خوابم تنظیم نیست عشقیه😑 دوروز صبح گوشی تنظیم کن زود بیدارشو شب زود بیهوش میشی یه روز اذیت م ...

از گوشی گذشته. خوابم خیلی سنگینه. خانوادم با سر و صدا نمی تونن منو از خواب بیدار کنن

البته گوشی رو هم تنظیم می کنم، صداشم زیاد و گوش خراشه ولی بازم از خواب پا نمی شم😐🤦🏻‍♀️

😂باز شما خوبی من وقتی صبح می خوابم بلند می شم می بینم ساعت 4بعدظهره😐🤦🏻‍♀️

نهههه😱😱😱چخبرتههههه کمترش کن.فرزندم ممکنه اولاش خیلی سخت باشه ولی گوشیتو تنظیم.کن یه ساعتی بیدار شو اب سرد بزن به صورتت و دست و پاهات حتی  

ورزشم یادت نره همون چندتا حرکت که تو مدرسه اول صبح انجام میدادیم بعدش برو جایی که نور افتاده جایی که یکم باد و هوا داشته باشه اینجوری خواب از سرت میپره

توکل به خدا🥰
ولی خواب من اصلا دست خودم نیس😢خیلی از کلاسای درسی و امتحانامم ب خاطر همین از دست دادم

دو سه شب ساعت ده مسکن بخور خوابت میگیره صبح زود بیدار میشی بعد دیگه تنظیم میشه

قبل ساعت ده آب آلبالو کاهو ماست دوغ اینا رو هرکدومو بخوری خوابت میگیره خواب آوره

از گوشی گذشته. خوابم خیلی سنگینه. خانوادم با سر و صدا نمی تونن منو از خواب بیدار کنن البته گوشی رو ...

خب پس به مامانت بگو با آب بیدارت کنه😶

ببینم پس واسه مدرسه چجوری بیدار میشدی

توکل به خدا🥰
نهههه😱😱😱چخبرتههههه کمترش کن.فرزندم ممکنه اولاش خیلی سخت باشه ولی گوشیتو تنظیم.کن یه ساعتی بیدار ش ...

اره خودم می دونم خیلی می خوابم. برای همین ناراحتم. هم برای سلامتی بده هم منو از کارام می ندازه. ولی بعضی اوقات ب شدت احساس بی انرژی بودن دارم

قبلنا ک مدرسه می رفتم باز بهتر بود. اونجا دوستامو می دیدم، کلاس و معلم و اینا خوابم می پرید. الان ک همه ی کارامو تو خونه انجام می دم، باعث شده تنبل تر بشم. 

ولی عاره باید ی چند روز ب خودم فشار بیارم تا بعد ی مدت عادت کنم. 

اره خودم می دونم خیلی می خوابم. برای همین ناراحتم. هم برای سلامتی بده هم منو از کارام می ندازه. ولی ...

منم عین.توام چند روزه دارم اینجوری خوابمو میپرونم تنها نیستی😁

توکل به خدا🥰
خب پس به مامانت بگو با آب بیدارت کنه😶 ببینم پس واسه مدرسه چجوری بیدار میشدی

جدیدا برا کلاسای آنلاین نمی تونم بیدار شم. ولی قبلنا ب زور بیدار می شدم، تو مدرسه دیگه خوابم کلا می پرید. 

عاره حتی خودم بهشون گفته بودم ک اگه بیدار نشدم فلکم کنید😑

دو سه شب ساعت ده مسکن بخور خوابت میگیره صبح زود بیدار میشی بعد دیگه تنظیم میشه قبل ساعت ده آب آلبال ...

مسکن اینا رو ک خوانوادم مخالفن کلا. حتی استامینوفن ساده رو. ولی دوغم جواب نداده تا ب حال روم. ی بار ی پاکت کامل رو خوردم، باز هیچی نشد😢

2706