2733
2734
عنوان

وای خدا لطفا اینجوری امتحانم نکن

544 بازدید | 62 پست

خواهر شوهرم خیلی داره سرفه میکنه دیشب یکم داغ بود و بی حال یکی از یچه هاش سرفه خیلی میکرد الان ۳ تاشون خیلی سرفه میکنن شوهرش کرونا گرفته چند روزه اومده خونه من دخترم تک سرفه داره منم یکم سرم گیج میره و تو گلوم انگار یه سنگینی هست علائم کروناعه؟ باردارم

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب شوهرش کرونا گرفته مکنه اینام گرفته باشن چرا راه دادی

خودش بزور خودشو دعوت کرده من چند بار گفتم نیاین گفت حالا چیزی نمیشه که از خوزستان اومده تهران ۱ ماه میخواد خونه من باشه😭😭😭😭

2738
شروع کنید ابمیوه طبیعی بخورید

پولش چیکار کنم؟ خواهر شوهرم که عین ملکه هایت به من یه ریال که نمیده برم میوه بگیرم اومده عین خان این میخوام اونو میخوام حقوق شوهرمو گرفته رفته برای خودشو بچه هاش کلی چیز گرفته این ماه قسط نمیتونم بدم باید از مامانم قرض بگیرم😔

خودش بزور خودشو دعوت کرده من چند بار گفتم نیاین گفت حالا چیزی نمیشه که از خوزستان اومده تهران ۱ ماه ...

خاک یعنی خاک تومخ نداشتش مطمعنی شوهرش کرونا داره؟علایم شمازودشروع شده اخه شاید تلقین میکنی بخودت

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
وا چرانمیفهمن وقتی ناقلن نبایدبیرون برن اخه شعور ادمارو ببین 

خودش بزور دعوت کرده گفتم من خودم باردارم نمیتونم گفت چیزی نمیشه نمیره خونه خراب شده ننش میاد ور دل من خدا ازت نگذره زن

خودش بزور خودشو دعوت کرده من چند بار گفتم نیاین گفت حالا چیزی نمیشه که از خوزستان اومده تهران ۱ ماه ...

خاک تو سر نفهمش به شوهرت بگو یه جای دیگه برن 

فقط مال منےتـــو...
2706