2737
2739
عنوان

دلتنگی

148 بازدید | 27 پست

سلام مشکلی برام پیش آمده نمی‌دونم چیکار کنم چهار ساله میشه از دختر مورد علاقم جداشدم ولی نمی توانم فراموشسش کنم هرکاری که میکنم نمی توانم .دیگه خسته شدم بخاطر فکر به اون نمیتونم با کس دیگه ارتباط بگیرم 😴

اسیر عشوه های بعثی چششاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه امکانش هست برگردید پیش دختر مورد علاقتون  اگر هم امکانش نیست مجبورید فراموشش کنید

🙃چهار ساله فراموشش نکردم خیلی وقت پیش محکوم به فراموشیشم خسته شدم .😔

اسیر عشوه های بعثی چششاش
2728

خب برگرد پيشش

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
🙃چهار ساله فراموشش نکردم خیلی وقت پیش محکوم به فراموشیشم خسته شدم .😔

تا وقتی خودتون نخوایید فراموش نمیشه 

البته اگه عشق واقعی هم باشه که فراموش نمیشه ولی میتونید با مدیریت احساس کمرنگش کنید 

مثل خاطره ای دور و شیرین گوشه ای از دلتون بمونه 

ولی برای راحتیتون باید از ذهنتون کامل پاک کنید 

Everything started from a dream❣️
2738
مگه پسرام دلتنگ میشن؟مگه مهمه براشون؟چقدرعجیب بود این تاپیک حس میکنم دختری.🙄برگردپیشش

علاقه که زیاد باشه دلتنگ هم میشیم

😴منم بعد چند سال خسته شدم از این  دلتنگی دنبال راهی هم ارتباط بگیرم باهاش ولی نمی‌دونم چطور سر حرفو باز کنم با هاش

اسیر عشوه های بعثی چششاش
نمی‌دونم چطور باهاش ارتباط بگیرم

اينستا 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
تا وقتی خودتون نخوایید فراموش نمیشه  البته اگه عشق واقعی هم باشه که فراموش نمیشه ولی میتونید ب ...

سعی میکنم .ممنونم بابت راهنماییتون 🙏

اسیر عشوه های بعثی چششاش
2706