2733
2739
عنوان

حرف مادرشوهرم راجب جهیزیه ام.بگید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 112 پست

به نظر من گاز معمولی یا فرگاز بخر،صفحه ای نخر.

دیگه هم در این مورد باهاشون صحبت نکن.

یا بگو شوهرت صفحه ای بخره 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اره دقیقا.شهرما که از وقتی‌کرونا اومده تالارهارو بستن و اگر ببینن کسی توی باغ عروسی گرفته دامادو میب ...

آره میگن تازه آمار ازدواجم بالا رفته چون کرونا همه چی شده راحت والکی😂😂

خدایا شکرت 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط انشالله روزی ازدواج کردی کل جهیزیه رو قبول نکن اصلا هر کس دوستت داشته باشه همه جوره پات میمونه ن ...

به نظرت اینو میشه تو ایران اجرا کرد الان برادر من 5 تا وسیله سنگین و سرویس چوب و طلا و عروسی رو هزینه کرده عروس خانم 30 تومن جهزیه اورده و بقیش رو از برادرم طلبکاره 

2728
بگو پس ی کاری میکنیم...من کلللا هیچی نمیارم شازده پسرتون برا زندگیشون برن هر آنچه ک دوست دارن وسیله ...

جهیزیه دهن پر کن هم ببری،باز میگن فلان چیزش کم بود و اینجوری بود و...

به نظر من فقط وسایل ضروری زندگی کفایت میکنه،بقیه چیزها رو هم بعداً کم کم زن و شوهر میخرن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
بگو پس ی کاری میکنیم...من کلللا هیچی نمیارم شازده پسرتون برا زندگیشون برن هر آنچه ک دوست دارن وسیله ...

من خیلی دلم خونه

کاش میمردم اصلا این‌روزا رو‌نمیدیدم

که ببینم کسی پشتم‌نیست 

ناراحت بشم ، ناراحت میکنم 🦩
آره میگن تازه آمار ازدواجم بالا رفته چون کرونا همه چی شده راحت والکی😂😂

بهتر.خیلی ازدواجا سخت شده. ان شالله هرچی رسم و رسوم بیخوده برداشته شه. همش خرج بیخود و چشم و همچشمی بود. اعصاب خورد‌کنیهاشو که دیگه خودتون بهتر درجریانین. 

2738
به نظرت اینو میشه تو ایران اجرا کرد الان برادر من 5 تا وسیله سنگین و سرویس چوب و طلا و عروسی رو هزین ...

در مورد بقیه نمیدونم

ولی اطرافیان ما اینطور هستند به غیر از سرویس جوب گاز ،یخچال؛لباسشویی،تلوزیون،میزتلوزیون،فرش و طلا و عروسی به عهده داماده

من خودم سرویس چوب و برقی و اشپزخونه به عهده من بود

البته وقتی اومدن خواستگاری ما گفتیم جهیزیه نمیدیم که توقع نداشته باشند و قبول هم کردند ولی خب ..

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

حالا اینهمه داری هزینه میکنی واسه یه اجاق گاز اجر خودتو ضایع نکن

یه گاز فر دار بخر ببر 

من جای توبودم اصلا چونه نمیزدم 

که فرداروز بگن واسه خاطر یه گاز چیکار کرد و ....

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
میگن پس گاز صفحه ای نمیبندیم بخر معمولیشو بیار

توام گاز صفحه ای نگیر ازاینا ک فِر داره بخر بعدا ک خواستی برین ازاونجا ببریش بهترین کار همینه.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
بهشون بگومن میخرم ولی بعدش باخودم میبرمش؛کی عروسیته عزیزم؟جای ماهم رسمه همه جهازوعروس میگیری دومادفق ...

افرین منم شیرازی ام همین رسممونه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

توام یه گاز دست دوم بگیر ببند .که وقتیم بلن شدی از اونجا موندشم بمونه .بعدشم که رفتی جایه دیگه به شوهرت بگو خودش زحمت بکشه برات بخره مگه بابات چه گناهی کرده هم دختر بده هم وسایلی که پایه داماد هست رو بخره. زیادم جهیزیه نبر خیلیاش اصلا استفاده نمیشه به بابا یه بیچارت فکر کن تو این گرونی .یه چیزایی رو بزار بعد از عروسی شوهرت خودش بخره. 

2706