2737
2739

برای من ۳،روز به موعدم مثبت شد دورمم ۳۰ روزه بود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

آمپول زدی؟

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه عزیزمممممم

شکرگذار خدا باش واسه این لحظات 

منم دعا کن

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2738
برای من ۳،روز به موعدم مثبت شد دورمم ۳۰ روزه بود

مگه تو امضات نگفتی 17 هفته فهمیدی الان میگی سه روز قبل موعد فهمیدم

دوقلو های عزیزم دوستتون دارم بیشتر از جونم. 
مگه تو امضات نگفتی 17 هفته فهمیدی الان میگی سه روز قبل موعد فهمیدم

به باردیگه با دقت بخون

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
ن هیچی طبیعی

پس حتما سیکلات کوتاهه و زود تخمک آزاد میکنی 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2706