2737
2739
عنوان

شوهرم گفت لباسایی که خریدم رو نپوش😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 111 پست

اینکه بچس باید خانوادش میذاشتن بزرگ بشه بعد زن میگرفتن براش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقدر بی‌فرهنگ من بودم آتیششون میزدم .شایدم از ته دل نگفته ...

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

آخی یاده بچه ها افتادم تا دعواشون میشد اسباب بازیارو از هم میگرفتن 😃

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

عمرا دبگه اون لباسارو بپوشم بعدش هم موقع مهمونی رفتن لباس کهنه میپوشم تا شخصیتش زیر سوال بره که واسه خانومش خرید نمیکنه

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2738
خدایی امسال خیلی لباس گرون شده 😂 نمیدونم چرا خندم میگیره شوهرت خیلی نینی بازی دراورده 🤦‍♀️

پوشیدم دید خیلی بهم میاد گفت در بیار در اوردم انداختم جلوش لباس رو هم گفت در بیار گفتم اینو مامانم خریده.

آخی یاده بچه ها افتادم تا دعواشون میشد اسباب بازیارو از هم میگرفتن 😃

دقیقا منم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706