2737
2734
عنوان

غربالگری دوم

326 بازدید | 20 پست

باید اینم مثل ان تی فاصله سونو و آز بیشتر از ۲۴ ساعت نباشه؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

نه این فرق داره

غربالگری دوم فقط یه آزمایشه هفته ۱۶

ربطی به سونوی آنومالی که هفته ۱۸ انجام میشه نداره

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول میری سونو بعد با جواب سونو میری آزمایشگاه .بهتره همون روز انجام بشه

این غربالگری اوله

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2728
2738
دومم برای من همین بود .یعنی هردو همین بود .الان ۳۶ هفته ام .دقیق یادمه

کلا غربالگری دوم فقط یه آزمایشه عزیزم، شاید شرایط شما فرق داشته

کلا غربالگری دوم فقط یه آزمایشه عزیزم، شاید شرایط شما فرق داشته

نه قشنگ یادمه سونو ۱۸ هفتگی هم بود به اسم آنومالی .دکترم گفت اول برو سونو بعد با برگه جواب سونو برو آزمایش .دقیقا مثل ان تی .شرایطمم فرقی نداشت راستش .عادی بود همه چیز .البته شنیدم میشه فقط آزمایش و انجام داد .ولی دکترم گفت بهتره همه سونو را هم انجام بدن 

نه قشنگ یادمه سونو ۱۸ هفتگی هم بود به اسم آنومالی .دکترم گفت اول برو سونو بعد با برگه جواب سونو برو ...

هفته ۱۸ شما آزمایش خون دادی؟😐 سونورو نمیگما آزمایشو میگم؟

2706