2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودش تلاش کردم خودم عذاب کشیدم خودم خودمو زدم به درودیوار خودم خوندبه جگرشدم تابهش رسیدم

🥺♥️🖤😔

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2738
چه دعایی؟؟

ازش خواستم و خواهش کردم

صدقه هم خیلی خوبه

یکی از خواسته های مهمم و از طریق مامانم ازش خواستم ، بهش گفتم برام از ته قلبش دعا کنه 

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   
باعشق حقیقی به خدا وباورداشتنش 

آخه چند ساله ازش خواستمش

پس چرا...😔

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
باهیچ دعاوتوکلی نمیشه خودت باید تلاش کنی خودت باید عذاب بکشی تابش برسی

دست خودم نیست 

کاش ی کاری بود ک ب دست آدم درست میشد

دست خودم نیست  کاش ی کاری بود ک ب دست آدم درست میشد

دست خودته تلاش کن عذاب بکش خون به جگرشو ولی لذت رسیدن بهش همه اینارو ازبین میبره توکل کن به خدا

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

تا الان که بهم نداده هر چی دعا و نماز و قران بود خوندم ولی هیچ

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
آخه چند ساله ازش خواستمش پس چرا...😔

باورکن بعداز 20سال مت نصف ونیمه من به حاجتم رسیدم اما احساس میکنم الان این حاجت بدردم میخوره نه 20پیش ویه جورایی اگه 20سال پیش حاجت روا میشدم الان پشیمون بودم وچقدر ضرر کرده بودم پس بسپار به خودش 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر