2733
2739
عنوان

ب نظرتون این ب عنوان کادو قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 52 پست
چنده قیمتش؟

جا کلدیه ۹۰

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

خوشکله 

اگر بار اوله خونه خریده یه چیز دیکه ببر اگر نه چندمین بار خونه خریده این خوبه

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی برای خونه نویی ک خریده  ی چیز بزرگ تر ببر مثلا چایی ساز یا زچدپز ی چیزی ک تو چشم باشه ...

چرا بنظر من برای خونه نویی هم خوبه،اما درکنارش مثلا یه مبلغی هم بزاری پاکت

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2731
ب اون حارجی نوشتناش دقت کردی؟ الهه اکبر امیرعلی؟

خب میشه سفارش داد عوض کرد اینا تو اینستا بود هرمدلی بخوای برات میزنن

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
اگر مجردی خوبه  اگر متاهلی نه..

متاهلم ولی عقدم شوهرم پول نمیده

2740
خب میشه سفارش داد عوض کرد اینا تو اینستا بود هرمدلی بخوای برات میزنن

آهان قشنگه ولی همون ۹۰تومن رو ده تومن بزار روشدصدتومنو نقدا بدی چشم گیرتره

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
مجردی؟؟؟ اگه اره خوبه  اگه ن ی مبلغ پول هم ببر

مجرد حساب میشم

چون عقدم و شوهرم پپیشم نیس پولم نمیده