2733
2739
عنوان

خریدای خونه رو چطور انجام میدین ت این وضع😔ک پسنداز میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3813 بازدید | 209 پست
چقدر این تاپیک خوبه  من که چندتا نکته جدید یاد گرفتم

فدات عزیزم😍

توام از تجربت بگو

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خیرت بده مگ میشه پس اندازم کرد؟

دقیقا همون دیگ دیروز شوهرم ۵کیلو برنج هاشمی گرفته ۲۰۰تومن مغزم سوت کشید بهش میگم نمیتونسی همدی بگیری واقعا خرج اضافه است این دیگ

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".
2728
مجردم  تقریبا به جز پول برای نت  پس انداز میکنم

الان ک پس انداز کنی موقع جهازت حداقل کمک مامان بابات کیشی عزیزم

دقیقا همون دیگ دیروز شوهرم ۵کیلو برنج هاشمی گرفته ۲۰۰تومن مغزم سوت کشید بهش میگم نمیتونسی همدی بگیری ...

بخدا نمیخام بگما ما ایرانی میخوریم و اینا ولی هندی رو واقن نمیشه خورد من معد درد شدید میگیرم

حالا ما مستاجر نیستیم بچه هم نداریم بازم کفاف نمیده ک بخایم پس انداز کنیم 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2740

من اول ماه مینویسم تا آخر ماه چی می خوام درست کنم ، طبق همون خرید میکنم.

الحمدلله پس انداز میکنیم.

سبک زندگی ها متفاوته البته.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

تو این دوره زمونه قسطی برای خونت زندگیت لوازم خانگی و فرش اینا بخر 

یا قرعه کشی خونگی بنویس ک مثل بانکم سود نداره اینجوری مجبوری هرماه مثلا٥٠٠بدی قرعه ٢٠٠بدی قسسط لوازم خانگی 

بقیشم خوراک بگیر نمیخواد حالا هرچیو ده کیلپ بخری 

مادر من یه ماه گوشت دوماه مرغ میگیره ماهی هم هرسه ماه چون زیاد خورده نمیشه 

منم یاد گرفتم مادرم میگه توازمنم بهتر خرجو ب اخر برج میرسونی

پس انداز که  ریالم نداریم      ولی هرماه یه چیزی میخریم    مثلا  یه ماه حبوبات   یه ماه  روغن     و....کارشوهرم  جدیدا  بدشده  اوضاعش  از طرفی پدر و مادرش معتادن همش ازش پول میگیرن     برای خودمونم  پول کم میاریم  باید اثاث کشی کنیم  ن  میتونیم  اجاره  بیشتر بدیم  ن پول پیشمون  زیاده    خدا  پدرو مادرشو مرگ  بده  ک زندگیمو جهنم  کردن  هرچند چیزیشون  نمیشه

میگم ۵۰ کیلو گوجه چقدر رب داد؟

سفت برداری ۱۰ کیلو تا ۱۳

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بخدا نمیخام بگما ما ایرانی میخوریم و اینا ولی هندی رو واقن نمیشه خورد من معد درد شدید میگیرم حالا م ...

نه من میتونم برنج هندی هم بخورم فرق نمیکنه ولی شوهرم همیشه هاشمی میگیره 

من که مجردم ولی با این اوضاع دیگه نمیشه پس انداز کرد بابام واقعا کم میاره با این به ذره حقوق بازنشستگی پس انداز کجا بود من که همیشه میگم اصلا ازدواج نکنم با این شرایط بابام چطور جهیزیه بده خواهرم تازه عروسی کرده تازه قسط وام ازدواج اونم داره میده بیچاره

کاش میشد بشی🖤💔
2706