2733
2739

یکی از اقوام کیسه صفراشو عمل کرده بعد متوجه شدن کرونا هم داره بعد انگار یکم رگای قلبشم بسته شده حالمون هیلی خرابه خوب میشه 😭

برادوتاتاپیک اخرم گزارش بزنید 

ایت الکرسی میخونم برا سلامتی خانواده محترمتون🌹

فقط دوتاشوگزارش زدید بی زحمت لایک کنیداین پستموکه بدونم

بااجازه استارترعزیزالبته🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره عموی من ۳ چهار روز پیش مرخص شد

به خاطر کرونا رفته بود ای سی یو

خیلی حالش بد بود 

دیالیز شد و اگه الان عکسشو ببینی ( از گردن تا نافش از کبودی کامل سیاه ) 

به دستگاه ونتیلاتور وصل بود و اکسیژن خونش هم پایین 

2738

اره منم دیدم عمه همسرم سنشم بالا بود رفت ای سی یو خونش رو دوبار عوض کردن خوب شد اومد بیرون .دوسال پیش هم قلبش رو انژیو کرده بود

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

خود مسوولا گفتن ۹۰ درصد کسانی که به خاطر کرونا میرن ای.سی.یو فوت میکنن....این آمار خودشون بود.

باید سعی کنیم کارمون به اونجا نکشه....ای.سی.یو اون هم توی ایران یعنی دو قدم فاصله تا مرگ. خاطرات بسیار بدی از برخورد پرسنل بیمارستان توی ای.سی.یو دارم. 

اون‌پزشکها و پرستارایی که توی مراقبتهای ویژه با مریض و خانواده اش بد رفتار میکنن به درد بی درمان مبتلا بشن به حق فاطمه زهرا.