2733
2739
عنوان

ماشین ظرفشوویت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم می‌دونم ولی می‌گفت زیرووات بهتره از چندین مغازه دار پرسیدم و چند نفری هم با اینکه دوو داشتن ...

متاسفانه دوو فیکش خیلیییی زیاده،همه جنسایی ک تو بار آسیب میبینن میبرن تعمیرگاه ها پوسته دوو میندازن و میندازن به مردم بیچارع

دختر پاییز

ای خدا چرا بعضی مردها این جورین شوهر من اون موقع که چیزها ارزون بود نمی گذاشت چیزی بخرم الان همه چی گرون شده من هیچ وسیله ایی ندارم ماشین لباس شویی خیلی قدیمی که درش ازبالا باز می شه یعنی من فقط یه تلویزیون نو دارم ویخچال هیچی ندارم 😭

2731
ای خدا چرا بعضی مردها این جورین شوهر من اون موقع که چیزها ارزون بود نمی گذاشت چیزی بخرم الان همه چی ...

نه من خودم گفتم نه،اخه همسرمم نمیخاست بخره که جهیزیم بود،الانم مامانم بنده خدا میخاد هدیه خونم برام بخرش،ولی خیلی گرونه

دختر پاییز
2738
ای خدا چرا بعضی مردها این جورین شوهر من اون موقع که چیزها ارزون بود نمی گذاشت چیزی بخرم الان همه چی ...

برو از شرکت پاکشوما یا اسنوا جنس بردار فاکتور ببر بانک وام میدن بعد قسطا رو بده

دختر پاییز

من دیروزسامسونگ قیمت کردم۲۷میلیون۱۸نفره،به شوهرم گفتم‌ قسطی هم اگه شده بخرباردارم واستراحت مطلق کلی ظرف درمیادیکی میخوادفقط صبح تاشب سرظرفشویی باشه🥺😩

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
مگه کندی از شرکت پاکشوما نبود؟! فک کنم قطعاتش وارداتی باشن ،چخوب پس اینم بزارم تو‌گزینه هام،بعد اگه ...

سبد برای قاشق داره. اره برا من که هم بزرگ و جادار هم تمیز میشوره. من زیاد اطلاعی ندارم که از کدوم شرکته. ولی اینو میدونم که تو دفترچه نوشته ساخت ایتالیا. روی خود ماشین هم همینطور .نقشه ایتالیا رو زده.

باز قطعاتش هم از الیتالیا باشه بهتره. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....