2733
2739
عنوان

مامانم بعد از یکسال بهم زنگ زد

1292 بازدید | 62 پست

من وقتی ۶سالم مامان بابام جداشدن مامانم ۲ سال بعدش ازدواج کرد با یک مردی که دوتا بچه داشت اون موقع ۵۰ سالش بود مامان من ۲۳ سالش با هم همون موقع رفتن انگیلیس اصلا به منم فکر نکرد با بچه های اون مرد رفت خودشم الان یک دختر داره وقتی بچه بودم از ۸ سالگیم تا ۱۸ سالگیم ۳ بار اومد منو دید وقتی ازدواج کردم اومد عروسیم وقتی بچم بدنیا اومد اومد بچمو دید دوباره رفت الان زنگ زده بود که چطوری خوبی پسرت چطوره گفتم خوبیم شما و شوهرتون و بچه هاتون خوب هستین گفت اره خوبیم چخبر منم گفتم سلامتی یکدفعه گفت از دختر داییت شنیدم میخوای جداشی گفتم من طاقت دوری پسرمو ندارم نمیتونم به حال خودش ولش کنم سالی یکبار بهش زنگ بزنم من مادرم بخاطر بچم شوهرمو تحمل میکنم گفت تو چقدر کینه ای هستی بزار بچت که یخورده بزرگ شد میفههمی تو هم حق زندگی داری گفتم برو به زندگیت برس خدافظ الان یخورده عذاب وجدان گرفتم اینجوری بهش گفتم  

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تندنرو عزیزم شاید دلیلی داشته برای این کارش 

و شاید اون زمان بهترین تصمیمی که میتونست بگیره همون بوده 

خداهیچ کس رو تو اون موقعیت قرار نده الهی ولی نمیشه قضاوت کرد این کار مادرتون رو 

2738
تندنرو عزیزم شاید دلیلی داشته برای این کارش  و شاید اون زمان بهترین تصمیمی که میتونست بگیره هم ...

من خودمم اعصابم از قبل خورد بود دنبال یکی بودم سرش خالی کنم بد موقع زنگ زد

البته از اینکه گفته ادم حق زندگی داره درست گفته ولی میتونی روش های بهتری به جز اینکه همسرت رو تحمل کنی و یا فرزندت رو ترک کنی پیدا کنی 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
2706