2733
2739
اره میخوام خودم نحوه جواب دادن بلد شم 😂😂😂.سلیقمون فرق میکنه چی ..مثلا هرچی میگم اینو دوس دارم شوه ...

حسوده ،یه دوبار جوابشو ندی بهش بگی چطور مگه دختر خودتم که داره دیگه اینجور نمیگه

خدایا شکر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار اومدم گفتم این مانتومو دوس دارم رنگش قشنگه .. فیروزه ای بود اوه من بخدا منطور نداشتما یهویی شر ...

ببین بیشتر این رفتارا بخاطر اینه که مادرا بعد از اینکه پسرشون دوماد میشه احساس اینو دارن که یه رقیب اومده براشون تا اونو ازشون بگیره اون نیت خوب تو رو نمیدونه فکر میکنه داری باهاش رقابت میکنی 

اولا اینو بهت بگم سعی نکن هیچوقت کسیو عوض کنی سعی کن خودت عوض بشی 

دوما با رفتارت بهش نشون بده چطور باید باهات برخورد کنه مثلا ازش تعریف کن مثلا یه روز که رفتین اونجا واسه دل خودش هرچی پوشیده بود بگو واااای مامان چقدر این بهتون میاد الحق که شماهم مثل خودم باسلیقه این😉اینجوری اونم دیگه نمیتونه چیزی بهت بگه چون ازش تعریف کردی از خودتم تعریف کردی.

روی اعتماد به نفست خیلی کار کن.

Lawyer⚖❤
سوالاشم مسخرس بخدا۰🤦‍♀️بدبختی ی بار دوبار نیس ک ..اگه جوابشو ندم انقد میگه میگه تا جواب بدم 

بابا خریتو قبول کن و خودتو خر فرض کن باور کن چشیدم اینجور سوالارو اصلا جواب نمیدم ک بگن خره 😑عوضش بعد اومدن ب خونمون عصابم ارومه ک چرا فلان حرفو برگشت گف بهم یا چرا امار فلان چیزو پرسید راستشو گفتم یا چرا پول چیزی رو ک پدرم فروخته رو گفتم😑الان راحتم دو سه بار بپرسن هم درامدتون چنده یا چقدر فروش داتین میگم ۱۰۰ تومن باخنده اونم بعد دو سه بار پرسیدنشون

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2728

این کجاش ساده ست؟؟!!

بهتره هر وقت میگه شما اخم کنی و سرد بشی باهاش تا بفهمه بدت اومده، حالا عکس یکی از اون روسریات و بزار، شاید درست بگه   

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی

سیاست یعنی بتونی خوب دروغ بگی 

میتونی؟!

اگه به قول اون خانوم بگی همسرم این مدلی میپسنده و مهم نظر اونه شک نکن که هم حرصش درمیاد هم دهنش بسته میشه

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
ببین بیشتر این رفتارا بخاطر اینه که مادرا بعد از اینکه پسرشون دوماد میشه احساس اینو دارن که یه رقیب ...

بازم یاد بده ...چرا وقتی یه تیکه مینوازه یا ب چیزی گیر میده ..انقد شاید ماه ها هی میگه میگه تا اخرش جوابشو بدم وقتی جوابشو میدم دیگه نمیگه ...فازش چیه ..مثلا به کفشم گیر میداد انقد گیر داد تاااا ۵ ماه بعد هروقت این گفشو می پوشیدم هی ی چیزی میگفت مثلا میگفتوبنداز دور یا میگفت زشته یا میگفت مدلشو دوس ندارم  اخرش برگشتم گفتم من کفشم تا پاره نشه ک دور نمیندازم با ی جدیتی گفتم از اون ب بعد گیر نداد به کفشم ...چرا تا جواب ندی نمی ره؟ 

2738

ادم نمیتونه به کسایی که احترام براشون قائله حاضرجوابی کنه. وقتی انقدر باهات کل کل میکنه احترامشو نگه ندار

من باشم میگم : من به نظر بقیه اهمیتی نمیدم. خودم باید خوشم بیاد

فقط میتونم بگم محل نده

میخواد یه چیزی گفته باشه

به نظرم این کارش بهتره تا اینکه جلوت یه جور باشه پشتت یه جور

حرفشو به خودت میزنه

هرچی گفت بگو چشم

بگو بله شما درست میگید

خب اگه بگی سلیقت بد بوده انگار به خودت توهین کردی

پس لی خیال شو

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
بابا خریتو قبول کن و خودتو خر فرض کن باور کن چشیدم اینجور سوالارو اصلا جواب نمیدم ک بگن خره 😑عوضش ب ...

۰😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😱😱😱😱😱واای خر بشم 

بدی فرهنگ ایران ما اینکه همیشه مادر شوهرا فکر میکنن باید با عروسشون دعوا و رقابت و جدل داشته باشن بخاطر همینم به هر چیزی گیر میدن که یه بحث شروع بشه ولی اینکه تو جوابشو نمیدی اولا بیشتر اذیتش میکنه بخاطر همین بیشتر بهت گیر میده ولی سعی کن یه جوری بهش بفهمونی که تو جدلی باهاش نداری و فقط میخوای زندگیه خودتو بکنی اگه بخواد همیشه به بحث و جدل باشه تا آخر عمرت باید ادامه بدی پس یه بار برای همیشه تمومش کن راحت بشی.

Lawyer⚖❤
۰😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😱😱😱😱😱واای خر بشم 

اره خر بودن خیلی بهتر از  بودن با این جماعتین ک خودشونو ادم فرض میکنن😐

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …