2737
2734

ولی توجهیزیم انقد ایراد میگیره .خستم کرده هربا با ی روسری رفتم خونشون همشو گفته زشتن ....بیس تا روسری عوض گردم تاحالا 🙄🤨خودمم زود عصبانی میشم کنترل میکنم کلا اونجام انگار داروغه پیشمه ..لطف میکنید بکید چیکار کنم چون ایشون عوص ک نمیشه حداقل من با ی رفتاری مدیریت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد به نفستو ببر بالا بگو اتفاقا پسرتون خیلی این مدل ابرو رو میپسنده منم فقط نظر اونه که برام مهم ...

اها ...اینکه اون سادس ب ضرر منه یا برام خوبه 😰انقد گیرمیده 😂😂😂😂

2728
 ولی توجهیزیم انقد ایراد میگیره .خستم کرده هربا با ی روسری رفتم خونشون همشو گفته زشتن ....بیس ت ...

سعی کن اصلا نظر اون برات مهم نباشه اولا اینکه آدم چی میپوشه به خودت مربوطه دوما در برخورد اینکه اینجوری میگه میتونی بگی با سیاست خوب که خودشم خجالت بکشه مثلا بگو مامان فکر نمیکردم شما سلیقتون اینقدر قدیمی باشه مثلا این مدل روسری الان از بهترین مدلای روزه به خاطر اینکه عروس شمام اینقدر به خودم میرسم اینارو میپوشم.

Lawyer⚖❤
2740
اره دبگه مثلا فک میکنه گیر بهم بده چی میشه ؟هدفش چیه بنطرت  

به نظر من کار خودتو بکن کاری هم به حرفای اون نداشته باش اگه گفت روسریت زشته بگو به نظرخودم قشنگه ،اگر هم میخوای دخالت نکنه همه حرفایی که تو زندگیت زده میشه نیا بگو چون اینجوری راه دخالت رو باز میکنی، تو هر کاری کنی نمیتونی جلوی زبون اون رو بگیری،پس اول روی خودت کار کن

خدایا شکر❤
سعی کن اصلا نظر اون برات مهم نباشه اولا اینکه آدم چی میپوشه به خودت مربوطه دوما در برخورد اینکه اینج ...

ی بار اومدم گفتم این مانتومو دوس دارم رنگش قشنگه .. فیروزه ای بود اوه من بخدا منطور نداشتما یهویی شروع کرد ک ارهدلباس منم قشنگه ..فقط تو نیستی ک ...تا ۵ ۶ بار هی گفت گفت گفت مثلا درعرص یکماه هروقت  منو مبدید سری بحث پیش میکشید میگفت ...من نمیتونم از سلیقم حرف بزنم چون ایشون فک میکنه بهش توهین کردم گفتم سلیقه تو بده ...چرا نمیفهمه اختلاف سلیقه رو 🤦‍♀️چیکارکنم  

توروش بگو اره ولی بعدا بازم همون کارو بکن مثلا گفت روسریت زشته هیچی نگو فردا بازم رفتی همون روسری رو بپوش 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
ی بار اومدم گفتم این مانتومو دوس دارم رنگش قشنگه .. فیروزه ای بود اوه من بخدا منطور نداشتما یهویی شر ...

بنظرم تنها راه اینه که حرفاشو ب ی ورت بگیری و رفت امدتو کمتر کنی و زیاد هم باهاش همصحبت نشی اصلا ازت تا سوال نکردن باهاش نحرف

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
به نظر من کار خودتو بکن کاری هم به حرفای اون نداشته باش اگه گفت روسریت زشته بگو به نظرخودم قشنگه ،اگ ...

اره میخوام خودم نحوه جواب دادن بلد شم 😂😂😂.سلیقمون فرق میکنه چی ..مثلا هرچی میگم اینو دوس دارم شوهرم خریده ...هی ی چی توش درمیاره اینجا چیکارش کنم ...یا اصن ی بار دخترخودشم داشتا ...من کفش پاشنه بلند خریدم فوری گفت چ پاشنه هایی اینو از کککجججاات اوردی  ...خوب من با دخترت چ فرقی دارم وا ..چطور خودتون دارید من داشته باشم عاره😏

بنظرم تنها راه اینه که حرفاشو ب ی ورت بگیری و رفت امدتو کمتر کنی و زیاد هم باهاش همصحبت نشی اصلا ازت ...

سوالاشم مسخرس بخدا۰🤦‍♀️بدبختی ی بار دوبار نیس ک ..اگه جوابشو ندم انقد میگه میگه تا جواب بدم