2733
2734
ببین بهترین راه برای ادم بی سیاست سکوته.مثلا اگه نظر داد سکوت کن و نگاهتو ب افق بدوز.یا لبخند زل نگا ...

ی سالی هس ساکتم ول نکرده اتفاقا عزیزدلم مادرشوهرمن جوریه ک تا جوابشو ندی نمیره پی کارش بنطرت چرا وقتی سکوت میکنم محل نمیدم بدتر میکنه 

ی بار چی بگم ؟۰😰😰😰😰😰🤦‍♀️

ببین یا باید باهاش سر دوستی باز کنی اگه میتونی

یا باید یه بار شجاعانه تنها که بودین بشین بگو من از رفتارتون ناراحت شدم من شمارو مثل مادر خودم میبینم ولی شما انگار منو مثل دخترتون قبول ندارین من دلم نمیخواد به شما بی احترامی کنم لباسایی که میپوشم نظر خودمه و به هیچکس اهمیتی نمیدم بخوام بخاطرش لباسمو عوض کنم ولی من اینقدر شمارو دوستم دارم 🤪😁که بخاطرتون چندبار لباسمو عوض کردم ولی نمیفهمم منظورتون چیه خب واضح بهم بگین قصدتون چیه تا من حلش کنم که خیال هردومون راحت باشه.

Lawyer⚖❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخ ولت کردن؟

اره. یادت بمونه هیچوقت واسه خانواده شوهر مثل دختر نمیشی، جدی جوابشونو بده تا خودشونو جمع کنن

حتی پشت سرم گفته بودن اینهمه رانندگی رفت اخرشم ننشست پشت فرمون. به مادرشوهرم گفتم شما پشتم همچین حرفی زدی که رسیده به گوشم؟ من هر کاری کنم واسه خودم انجام میدم به کسی ربط نداره چکار میکنم یا نمیکنم

*زیاد حد و مرز بقیه رو بزرگ نکن*

چ تهدیدی 😜😂😂😂چون سکوت کردم قبلا

من یبار به برادر شوهرم که دخالت کرد گفتم

من شوهرم دوست دارم توکه دلت نمیخواد ولش کنم برم یا طلاق بگیریم میخوای؟

خفه ظد سریع گفت وای نه من کاری ندارم به شما

دیگه هم هرگز فضولی نکرد

شوهرمم حضور داشت اون لحظه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
ببین یا باید باهاش سر دوستی باز کنی اگه میتونی یا باید یه بار شجاعانه تنها که بودین بشین بگو من از ...

اهاااان .....جراتشو دارم ....زهره جون بیشتر اوقات با ی همچین ادمی رک باشم یا سیاست داشته باشم  ..من تو اینش موندم لعنتی 

2740
گفته 😂توبعصی موارد گفته اونم دیگه جرات نمیکنه بگه ترسیده ازشوهرم می ترسع 

اتفاقا بدترین کار اینکه یه مرد وسط دوتا آدم که براش مهمن و دوسشون داره بزاری اینجوری اونم مجبوره یه طرفو انتخاب کنه و اون یکی مطمعنن ناراحت میشه اصلا شوهرتو دخالت نده خودت حلش کن.

Lawyer⚖❤
ی سالی هس ساکتم ول نکرده اتفاقا عزیزدلم مادرشوهرمن جوریه ک تا جوابشو ندی نمیره پی کارش بنطرت چرا وقت ...

بعدشم اهمیت نده...کاره خودتو بکن‌.میگن قشنگ نیس اون لباسو کنار نزار.اتفاقا چندبار بپوش پشت همممم.بگو سلیقه اییه.لابلا حرفات بگو هرکس ی سلیقه ای داره نباید تا از کسی نپرسید نظر داد.من ک اخلاقم اینجوری نیست.چندبار ک این حرفارو بزنی و بندازی زمین صاحابش برمیداره

اره. یادت بمونه هیچوقت واسه خانواده شوهر مثل دختر نمیشی، جدی جوابشونو بده تا خودشونو جمع کنن حتی پش ...

شوهر منم گفته هرکی هرچی گفت درجا محکم بدون لبخند جوابشو بده 

گفته 😂توبعصی موارد گفته اونم دیگه جرات نمیکنه بگه ترسیده ازشوهرم می ترسع  

ببین همیشه هرچی خواستی بگی بهشون شوهرت شیر کن

منکه ازین رفتار جواب گرفتم خیلیم خوبیمم ها با اونا و شوهرم ولی انقدر میدونن حساسم هوام دارن که یوقت ناراحت نشم پسرشون اذیت شه 

پر میکنم سوهرم با ناز و مهربونیا

مثلا میذارم به موقعش شاید چند ماه هم بگذره از یه رفتار زشتی که باهام کردن بعد موقع مناسب میگم

شوهرمم سریع انتقال میده بهشون اونا هم اصصصصلاح

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
من یبار به برادر شوهرم که دخالت کرد گفتم من شوهرم دوست دارم توکه دلت نمیخواد ولش کنم برم یا طلاق بگ ...

خداییش هردفعه مادرشوهرم گیر میده یا مسخره میکنه من سکوت میکنم میام خونه باشوهرم بارهاوبارها بحث میکنم اونم میگه توبلدی اینجا جواب منو بدی همونجا همینجوری جواب اونو بده بره پی کارش ...بعدا میگم حق داره شدهرم بیخودی ناراحتش کنم مادرش حرف زده ایشون ک نزده ...ی بار پیش مادرشوهرم  ی اشاره ای به این موصوع میکنم ک میرم خونه با پسرت دعوا میکنم 😂😂 یکی ازدوستام میگفت مادرشوهرم هی ب لباسام گیر میداد رفتم خونه ب شوهرم گفتم پول بده برم رخت لباس بخرم .هی گفتم گفتم اونم گفت ندارم تازه لباس خریدی ک ..گفت چی شده میخوای دوباره لباس بخره از اینا خوشت نیومده گفت بخش گفتم مامانت خوشش نیومده ..گفت شوهرم همون لحطه رفت به مادرش گقت چکار ب لباس زنم داری پولشو من میدم لباسشو زنم می پوشه  نطرشو تومیدی 😂😂اینجوری شد ک دیگه جرات نکرد ....خوبه منم ی بار اینکارو کنم😂😂😂😂😱

اتفاقا بدترین کار اینکه یه مرد وسط دوتا آدم که براش مهمن و دوسشون داره بزاری اینجوری اونم مجبوره یه ...

زهره جون اخرش رک باشم یا با سیاست  ؟میخوای اولاش ی کم سیاست بکار بگیرم شاید خوب شد ..ببین من چون درکل ساکت بودم یهو رک برگردم جواب بدم ی کم معدب میشم ..بهتره با سیاست شروع کنم اگه دست برنداشت رک روراست بگم چطوره؟

بعدشم اهمیت نده...کاره خودتو بکن‌.میگن قشنگ نیس اون لباسو کنار نزار.اتفاقا چندبار بپوش پشت همممم.بگو ...

اره من کوتاهی کردم هیچی هیچی نگفتم ..باید اینارو بگم دوهزاریش میفته ..شاید کار ب جای باریکم نرسه مادرشوهر من ترسوعه بفهمه مرحله بعدی دعواست جمع میکنه میره😂😂😐