2737
2734
عنوان

بچها هاپوم. ناراحتم میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 203 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مرسی ک اینقد تایپ کردی و توضیح دادی عزیزم. اخ نژادش ژرمنه ب غریبها باید پارس کنه اما نمیکن. 7 8 ...

خواهش میکنم گلم... درکت میکنم عزیزم

من خرگوشم انقد شیطونه... میبرمش پیش دامپزشک میگه این همه سگ و گربه میاد اینجا هیچکدوم مثل خرگوش تو چنگ نمیندازن😂 هر حیوونی شخصیت خاص خودشو داره گلم

ایشالله بزرگ شه‌ یه هاپوی اروم و جنتلمن شه 😎😎🤣🤣همونجوری که ننش میخواد 😍😍😂😂

2728
انقدر ببر که حسابی خسته بشه انرژیش تخلیه بشه. حدود نیم ساعت حداقل. بعد کم کم زیادش کن. 

اخ خسته میش زبونشو میاره بیرون میارم خونه یک ساعت ارومه باز دوباره همین طوری ینی هر یک ساعت ببرمش؟

خواهش میکنم گلم... درکت میکنم عزیزم من خرگوشم انقد شیطونه... میبرمش پیش دامپزشک میگه این همه سگ و گ ...

وایی ینی در این ح گده خرگوشت؟ میدونی . هر چی باهاش اروم تر باشی اونم ارومه اما بازیای هیجانی کنی یا فضای باز بزرگ نشونش بدی اینطور میش

2738
من دلم میسوزه مرغ و خروس و بره دوس دارم که از دور ببینم😆

مرغو خروس اینا خیلی سخته ب خودت عادتش بدی. بره هم ک فبها انگار باید از بچت مواظبت کنی در اون حده

عزیزم رد کن برع چون وحشیه ممکنه بعدها بهتون صدمه بزنه

نمیتونم خیلی دوسش دارم. اجو صبح بردمش بیرون دور زود خسته کرد خودشو دویید اوند خونه خوابید رفتم پیشش اومد بغلم کرد خیلی اروم گرفته بود یک ساعت بعدش دوباره شروع کرد الان باز داره همه جا رو خراب کاری میکن

نمیتونم خیلی دوسش دارم. اجو صبح بردمش بیرون دور زود خسته کرد خودشو دویید اوند خونه خوابید رفتم پیشش ...

احساسات رو بزار کنار کاریو کن که به نفع هر دوتونه اون سگ خوی گرگ داره ،من چندتا کلیپ دیدم که اینجور سگا به بچه ی خانواده آسیب جدی زدن

2706