2737
2734
عنوان

یه دختر مورد داری هست

249 بازدید | 15 پست

امارشو دراوردم دورو و تیغ بزنه و اهل برنامه .. از آماری ک بدیت اومده مطمئنم و اسمشم میدونم .. داره رل منو هم گول میزنه و موفق بوده .. دعایی چیزی نمیدونین ک بتونم باهاش سرشو کم کنم؟ بازیگر خوبیه واقعا کسی متوجه این دوروییش نمیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه نمیشه. پسرا و مردا اصلا دست رد به سینه همچین دخترایی نمیزنن. مطمئن باش.رل دوستمم قاپیدن باهم رفت ...

مردشور تک تکشونم ببرن که انقد بیشعورن، دختره از هییییچ جهتی به پای من نمیرسه

2738
پسره اگه دوست داشت ولت نمیکرد گول دختره رو بخوره بره باش

ولم نکرده بابا داره پاره میشه ک بیاد جلو اما دو دله هم میترسه من ضایعش کنم هم این دختره ازونور داره مخ میزنه

مردشور تک تکشونم ببرن که انقد بیشعورن، دختره از هییییچ جهتی به پای من نمیرسه

نرسه هم همینطوره نامزد سابق منم رفت با یکی کمتر از من همش باغ و اینور اونور بودن

مردا به خرم رحم نمیکنن از بس دریده هستن

بگی نکن میگه نمیکنم اما باز یواشکی گند کاری میکنه

عزیزم من جات بودم بجای دعا کاملا منفعل ی گوشه وایمیستادم ببینم رلم چند مرده حلاجه از پس این دختره برمیاد ردش کنه یا نه که من ازش جدا شم

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
اصلا شرایطش نیس و اگه بخام همینکارو کنم خودم ضایع میشم

بهترین کار خیلی ریلکس و محترمانه بکش کنار گوشی هم خاموش اگ خواستت میاد پیگری میشه ک تورو بگیره .اگه نه با اونا خوشه و دنبال رابطه هس و صد در صد اینو مطمئنم .عمرتو حروم نکن.

خب خواهر من. رل تو قبلا رل کس دیگه ای بوده که وقتی اومده سمت تو رل قبلیش هم به تو بد و بیراه می گفته این یه چرخه هست 

از ماست که بر ماست 

ثمره ای هم به جز ضربه خوردن ما دخترا نداره

وقتی هیچ کدوم مون اعتقادی به درست زندگی کردن نداریم این چیزا هم میشه عرف جامعه 

یه جامعه خسته و دل شکسته

قدیما طرف ازدواج می کرد از ذوق می مرد الان آنقدر که در گیر رابطه های مختلف بوده که شیرینی همه چی براش از بین رفته

لایک نکن خواهر
2706