2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عاره بابا یه امروز رو منفی نمیخوریم 😅

خخخخخخ 

من یه دونه خساپا دارم و بپیوند منتظرم بازار برگرده بفروشمش دیگه عمرن سهام نمیخرم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
خخخخخخ  من یه دونه خساپا دارم و بپیوند منتظرم بازار برگرده بفروشمش دیگه عمرن سهام نمیخرم

من شوهرم از اول ک اومدم تو بورس راضی نبود میگفت همچین پولتونو بخورن ک خبردار نشی

دقیقا حرفش رو سرم آوار شد هیچی هم نمیتونم بگم 

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
من شوهرم از اول ک اومدم تو بورس راضی نبود میگفت همچین پولتونو بخورن ک خبردار نشی دقیقا حرفش رو سرم ...

من هر چقد به شوهرم گفتم خیلی پول بریز تو بورس گوش نکرد که نکرد ...حالام کلی ضرر کردیم 

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
من هر چقد به شوهرم گفتم خیلی پول بریز تو بورس گوش نکرد که نکرد ...حالام کلی ضرر کردیم 

اووو من تازه گیر داده بودم ک پول پیش خونمون رو بزاریم زیر بار نرفت خداروشکر😅

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2738

نگو صد کردین

بگو کمتر ضرر کردیم 

خدمه بیشتر بزاری بیشتر ضرر 

الان هم وضع افتضاح

ببخشید اشتباه تایپ کردم  گفتم کم پول بریز  گوش نکرد

اهان پس برعکس ماس

الان پولشو احتیاج داره میگفت با ضرر بکش بیرون من دلم نمیاد😔😔

اهان پس برعکس ماس الان پولشو احتیاج داره میگفت با ضرر بکش بیرون من دلم نمیاد😔😔

من شوهرم  لجبازه  و هیر منطقی،  هی میگم دیدی گوش ندادی تا ضرر کردی.....میگه بیخیال  الان بورس واسه همه همینه 😑😑😑...رفته شمش طلا را فروخته. برده بورس ..همون طلا را نگه داشته بود الان کلی سود روش میکرد

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
من شوهرم  لجبازه  و هیر منطقی،  هی میگم دیدی گوش ندادی تا ضرر کردی.....میگه بیخیال &n ...

نگو بهش دیگه کاریه ک شده

مدیونی فک کنی یه لحظه فک کردم شوهرت منم 😅

2706