2737
2734
عنوان

برنامه ی امروزتون چیه به امید خدا

154 بازدید | 12 پست

من باید آی سی دی ال بخونم کتابشو امتحان دارم  حمامم برم

فعلا ویندوزم بیشتر از این بالا نیومده  کار دارم باز

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

شام و ناهار درست کنم 

حمام برم 

درس بخونم و خلاصه بنویسم 

تحقیق ارایه بدم 

خیلی کار دارم 😑

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بقیه کتابامو بسته بندی کنم ببرم جایی که قول دادم اتاقمو بالکنو جمع و جور کنم

کتاب مهندسی ارزو ها ی استادمحمدشجاعی حداقل ۵۰ صفحشو بخونم

یه ساعت پیاده روی کنم در حینش کتاب ابنبات هل دار و گوش کنم

شاید شام پختم😕

به یکیم قول دادم یه چیزو براش توضیح بدم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738

ساعت 12 پا میشم خونه مرتب میکنم. چای اینا ک خوردیم اینا رو بشورم. نهار درست کردم دیشب داغ کنم بخورم غذای هاپو بدم. دوباره مرتب کنم همه جا رو. دیگ کاری ندارم تا شب شام . یا مغازه مادرشوهرم میرم یا یه چیز سر سری امادا میکنم همین

من باید یکم تمیزکاری کنم بعد نهار بپزم دیگه کار خاصی ندارم نهار چی بپزم؟

من چون دیشب باید اماده میکردم شوهرم گف اب مرغ از همه راحت تره . درست کردم. ولی دیلم واویشکا یا کباب ترش بود