2733
2734

سلام. پس انداز کردم و تلاش کردم جمع کنم تا بتونم تهران خونه خوب بگیرم

الان با این افزایش قیمت‌ها که اتفاق افتاده تهران واحدای داغون و قدیمی و متراژ پایین میشه

۱_محله ای تو تهران می‌شناسیم که قیمتش پایین باشه؟

۲_در حال حاضر در مناطق شرق تهران مثل پردیس و بومهن و دماوند و پرند و... کدوم محل رو برای خرید پیشنهاد میکنید؟

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه طلاهامو بفروشم با پس اندازم تا ۳۰۰میلیون و خرده ای جور میشه، به خاطر این بالا پایین شدنا نفروختم.

با وام مسکن ۵۰۰میلیون اوکی هست.

یه نفر بهم گفت پردیس رشدش رو کرده پرند بگیر، 

به نظرتون درست گفته؟

یه ویلا با همین حدود تو پردیس یه جا بود، ویلای خوبی بود، ولی مشتری نداشت، دلیلش رو نفهمیدم، اطلاعات نداشتم ترسیدم بخرم، هنوزم نفروخته

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
چقد پول داری؟ خونه رو برای سرمایه گذاری میخای یا سکونت؟

قبلا سکونت، ولی الان با این تورم ترجیح میدم فعلا ارزش پولمو حفظ کنم، برای سرمایه گذاری میخوام

من یه خونه خریدم پردیس 75 متر 800 تومن ..جای خوبش ..دادم اجاره البته ولی راحت میشه اونجا زندگی کرد ..از طرف اداره هم تعاونی مسکن خونه دارم ...شاید باورت نشه جفتشو بفروشم بازم نمیتونم خونه ی خوب در خود تهران بخرم ...بنابراین دست دست نکن ...سمت پردیس چندتا منطقش خوبه بخر تا گرون نشده ..همون خونه که خریدم تا مارسال نهایت 300 بود

2738
من یه خونه خریدم پردیس 75 متر 800 تومن ..جای خوبش ..دادم اجاره البته ولی راحت میشه اونجا زندگی کرد . ...

ویلا هم باشه خوبه؟ الان ویلا که دیدم با پولم جوره، جاش معمولیه، یه مقدار امنیتش رو شک دارم، کدوم فاز و محله پیشنهاد میدین؟ 

من چون تابحال خونه نخریدم قانونش رو نمیدونم، اگه ممکنه در این مورد هم راهنماییم کنید که به چه چیزایی موقع معامله و بازدید باید توجه کنم؟

من یه خونه خریدم پردیس 75 متر 800 تومن ..جای خوبش ..دادم اجاره البته ولی راحت میشه اونجا زندگی کرد . ...

سلام ببخشید عزیزم. شما از طرف تعاونی مسکن خونه گرفتید شرایطش چجوری بودش؟

شهر پردیس به دلیل نزدیکی به تهران و آب و هوا خوب و قیمت مناسب بهترین موقعیت رو برای سکونت و یا سرمایه گذاری دارد.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در امور ملکی شهر پردیس فعالیت مینماید. و کلی طرح و ایده خاص برای شما دارد.

اطلاعات بیشتر با ورود به وبسایت شرکت ایران ملک.

سلام ببخشید عزیزم. شما از طرف تعاونی مسکن خونه گرفتید شرایطش چجوری بودش؟

خرید خونه با بودجه محدود دیگه رویا نیست.

شهر پردیس در حومه تهران با شرایط عالی بهترین گزینه برای خرید ملک با سرمایه های محدود میباشد.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در امور ملکی شهر پردیس فعالیت دارد.

اطلاعات بیشتر : سایت شرکت ایران ملک

https://irmelk.com/

مسکن از کم ریسکترین و پرسود ترین گزینه ها برای سرمایه گذاری هست. مخصوصا شهرهای حومه تهران از جمله پردیس.

قیمت مناسب و پتانسیل رشد این شهر مناسبترین موقعیت رو برای سرمایه گذاری به وجود اورده.

شرکت ایران ملک پیشنهاد ویژه ای برای سرمایه گذاری در این شهر داره.

به سایت شرکت ایران ملک مراجعه نمایید. https://irmelk.com

2706