2733
2734
عنوان

خیلی ناامیدم بچه ها

279 بازدید | 46 پست

با 22 سال سن و5 سال گذسته از دیپلم از دانشگاه انصراف دادم ورفتم با بدبختی کتاب خریدم که بخونم برا کنکور . ازمونم شرکت کردم اونم تو این برهه بی پولی. بچه ها میخونم اما نمیدونم چرا ترازم زیاد نمیشه .هر دفعه رتبمم بدتر میشه .خیلی حالم بده. باور کنید میخونم الان کلا ناامید شدم . بدنم سر شده .اینهمه خرج کردم.ولی دارم دیگه جا میزنم. حس میکنم بقیه خیلی عالی هستن که من اینقد بد میشم. سرم داره منفجر میشع اصلا نمیتونم سمت کتاب برم و وقتیم میرم گریم میگیره. به مامانم نگا میکنم که داره اینهمه برام زحمت میکشه ک مطمئن امسال دیگع قبولم خودمو میخام بکشم . حس میکنم تلاشم بی فایدس. هفته پیش روزی 11 ساعت خوندمد.اما ترازم فقط 100 تا رفت بالا. و 4800 شد. ینی اینقد بچه ها قوی شدن؟توروخداکمکم کنید دارم دیگه سکتا میکنم.

من پزشکی نمیخام فقط یه رشته که کار کنم .مثل پرستاری یا ازمایشگاه . یا اگه شد تربیت معلم . بنظرتون تلاشمو ادامه بدم ؟میشه ینی ؟ 

@r_p    

@دنیا____    

بچه ها کمکم کنیذ. خاهش میکنم .🙏🙏🙏

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰ تا رفته بالا تو ی هفته خب دخترجان 

اخه ساعتم بالا بود برا مطالعه نمیدونم انتظار بی خود دارم ؟

2728
منابعتو درست انتخاب کردی؟روش خوندتو بگو

منابع اکثرا خیلی سبز . وریاضی مهرو ماه و دینیو ادبیات گاج.  بقیه خیلی سبز 

روش خوندن خاصیم ندارم.  مثلا میخونم اگا وقت شد تست میزنم نشد میرم درس بعدی 😕

2738
انقدرام بالا نبوده  پیشرفتتم خوب بوده توی یک هفته هر هفته ۱۰۰تا پیشرفت کنی تا عید عالیه

جدی میگی؟11 ساعت واقعا بالا نیس ؟برسونم به چند؟

خیلی باید تست بزنی من اولین آزمون شدم 6200 آزمون بعدی شدم 5700 چون تست کم کار کردم خیلی تست کار کن م ...

6200 خیلی خوبه. دانش اموزی ؟چه رشته ای

۱۳ ساعت باید بخونی  هرشب پیوسته  ۸ماه جون بکن فرصتتو از دست نده حتما زیر ۱۰۰۰شدی

زیرهزار خدایی توقعم خیلی بالا تیس همینکه رشتع خوبی قبول شم که به خونوادم کمک کنم برام کافیه

2706