2733
2739
عنوان

کیا بچشون ۳۴ هفته بدنیا اومده

6622 بازدید | 25 پست

الان چند سالشه بچتون.. چند کیلو و باقد چند متولد شد

پسر من ۲ کیلو با قد ۴۵ الاان رشدش کمه از هم سناش

قد الان ک دو سال و دوماهشه ۸۴ و وزن تقریبا ۱۰

رفلاکس پنهانم داره هرچی میخوره سکسکه میکنه...

خیلی نگرانم میشه راهنماییم کنین

دکتر خوبم پیدا نمیشه😔😶

من دخترم 34اومد

ده روزن دستگاه بود

ولی خوبه قدو وزنش 

شاید ژنتیکی ریزه

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرزاده من ۳۵ هفته دنیا اومد الان هفت سالشه ماشالله خیلی هم درشته. به باباش رفته باباشم درشته . قد باباش ۱۹۰ هست 

شاید قد و‌وزن بچه شما هم ژنتیکی باشه

تو رو خدا منو لایک نکنید
2728
من دخترم 34اومد ده روزن دستگاه بود ولی خوبه قدو وزنش  شاید ژنتیکی ریزه

عزیزم ببخشید نوشتی با دستگاه باردار شدم منظورت چیه؟آیودی؟ایشالله به سلامتی زایمان میکنی.هردو بچت زود دنیا اومدن؟

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2738
الان چند وقتشه قد و وزن دو سالگیش یادتونه؟

الان نه سالشه

ولی تو دوسال هم از هم سن و سالاش بهتر بود قدووزنش

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
عزیزم ببخشید نوشتی با دستگاه باردار شدم منظورت چیه؟آیودی؟ایشالله به سلامتی زایمان میکنی.هردو بچت زود ...

اره عزیزم 

با ایودی🤦‍♀️

بله هم دخترم هم پسرم

امیدوارم این یکی سر وقت بیاد

من دوقلوهام 35هفته دنیا اومدن وزن هرکدوم 2500دخترم 2600،پسرم قدووزنشون عالی بود خداروشکر الانم خوردوخوراکشون خوبع، الان 4سااشونه قد دخترم 108 وزنشم 19 پسرم قدش 111،وزنش 20 تودستگاه اینام نموندن اصلا 

تا خدابنده نواز است به خلقش چه نیاز....

سویق براش بخر و بده بخوره خیییییییییلی بهتر میشع

بندرعباس

گفتم اگه اصفهانی دکتر بهت معرفی کنم.حیف شد.سکسکه ربطی به رفلاکس نداره.بچه وقتی بخواد اشتهاش بازشه سکسکه میکنه.مادرشوهرم میگه داره روده هاش گشاد میشه که بیشتر بخوره

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2706