2733
2734

صبحتون بخیر

بچه هامن تعریف شیائومی نوت۸پروروخیلی شنیدم واسه همین تصمیمم قطعی شدبرااین مدل

دقیقه نوددیدم نوت۹پروهم هیت ولی فرصت کمی واسه تحقیق داشتم

حالاکه خریدم یجوری ام میگم عجله کردم

نکنه مدل نوت۹پروخیلی بهتربود

یامن نظرم این بودآیفون کارکرده بخرم شوهرم نذشت

گفت معلوم نییت چجوری استفاده شده

گوشیم به دستم نرسیده هنوزشوهرم ازدیجی کالاخریده

حس میکنم عجله کردم بایدبیشترتحقیق میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلافرق بین نوت ۹پروبا۸پروچیه؟؟؟ یکی منوتوجیح کنه

ردمی نوت ۹پرو باتری قویتر از نوت ۸ پرو داره ، جایگاه اختصاصی واسه مموری کارت داره ، نوت ۸ پرو اندروید ۹ داره ولی نوت ۹ پرو اندرویدش ۱۰ هست 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.

خب بزار بهت بگم گوشی درست انتخاب کردی فوقش اون یکی مدلش بالاتر بود ی کم ولی تو تصورش کن دو ماه دیگه این موقع گوشی جدید تر  اومده! اون وقت میخای بدی بره باز بگیری😆 گوشی  به چشم ی ابزار کمکی ببین هیچکی به مدل گوشی توجه نمیکنه

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2738
خب بزار بهت بگم گوشی درست انتخاب کردی فوقش اون یکی مدلش بالاتر بود ی کم ولی تو تصورش کن دو ماه دیگه ...

باخودم میگم من که این همه هزینه کردم قیمتاسون فرقی نداشت چرابهترشونگرفتم

آخه یکم تونی نی سایت ونت سرچ کردم نوت۸پرومعروفتربودانگارهمه تعریف کردن منم رفتم سمت اون

دوربینش چطور؟

دوربینشون در یه حده ولی ردمی نوت ۹ پرو عکسهای شفافتر با وضوح بیشتر میگیره ،

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
سرم کلاه رفته یعنی😣😣😔😔

نه اصلا ، نوت ۹ پرو جدیدتره

2706