2733
2739
عنوان

با شوهرم قهرم

1968 بازدید | 118 پست

از پریشب باهم هییییچ حرفی نزدیم 

بار اوله ک باهم تو ی خونه ایم و هردوانقدر تحمل کردیم 

دیشب تو خواب اومد بغلم کرد از خواب بیدار شدم 

انگار خودشم متوجه شد ک بغلم کرده بعد ی مدت پشتشو کرد 

دلم براش تنگ شدع😔نمیتونم برم منت کشی چون هربار من میرم میخوام عادتش بدم ک اون هم بیاد 

اما دلتنگشم 😭😭😭

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی خواب بغلش کن خخخ

میفهمه زرنگه😂

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بروبابا😒غروربرای شوهربیجاست

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
میفهمه زرنگه😂

شب ها همدیگرو بغل کنید روز ها قهر کنید😃😎

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2738
بروبابا😒غروربرای شوهربیجاست

غرور نیس 

ادب کردنه😂😂

شب ها همدیگرو بغل کنید روز ها قهر کنید😃😎

قبلا همینکارو میکردیم 

تو قهر الزام هست ک بریم بغل هم و جامونو جدا نکنیم 

اینبار من نرفتم اونم نیومد

غرور نیس  ادب کردنه😂😂

کارخوبی نیست من خودمم مقصرباشم ازشوهرم معذرت خواهی میکنم تاجاییکه ممکنه نذارکارتون به قهربکشه بچه بازیه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706