2737
2739
عنوان

دخترخاله من باقصه تلخ زندگیش بیایین هم بشنوین وهم راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 83 پست
من نظرم اینکه اگر شرایطی که گفتم مهیاست ، از نظر مالی تحت فشار نیست و همسرش هم همراهی میکنه و زمینه ...

ممنون گلم خیلی خوب راهنماییش کردی

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
من نظرم اینکه اگر شرایطی که گفتم مهیاست ، از نظر مالی تحت فشار نیست و همسرش هم همراهی میکنه و زمینه ...

زمینه ژنتیکی که گفتین ندارن خداروشکرتهران رفتن آزمایش دادن

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من به بزرگی خدا و قدرت یه مادر ایمان دارم اگر شرایطش فراهم شد باردار شه چرا که نه ، حتما حکمتی تو این آرزویی که به قلبش افتاده هست ، شاید رنگ خوشی و شادی به زندگیشون اومد ، دختر بچه بسیار بابرکت و دوست داشتنی میشه ، شاید قرار در رحمت الهی این طوری براش باز بشه ، تعداد بچه و بیماری بچه ها در جایی که امکان مالی یا نگهداری از جانب مادر نباشه مهمه ولی این خانمی که شما میگی مادر افریده شده ، مطمعنم عشق مادری باعث چشم پوشی از حتی کارهای همسرش شده ، تحسینش میکنم ب شدت و براش ارزوی سلامتی و شادی دارم و اگر خیری در این کار نهفته است امیدوارم اتفاق بیفته و فرشته ای مثل خودش به جمع شون اضافه شه 🌷 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2731

قرار نیست همیشه با مشکلات دست و پنجه نرم کنیم ، پس ایمان ب خدا و امتحان الهی چی میشه ، خداوند خودش تاکید کرده بعد از هر سختی اسانی است ، دخترخاله تون جایگاه ش قطعا بهشته با نگهداری و پرستاری از جگرگوشه هاش 🌺🌺🌺🌺انشالا که با این تصمیم نتیجه ی سختی و زحماتش رو تو این دنیا هم شاهده 🌺🌺به قلب بزرگش غبطه خوردم ، براش بهترین ها رو آرزو میکنم و دعای خیر براش دارم 🌺

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

اون دختر بیاد توی این دنیا بدبختی بیشتر نیست

فقط یه حماله که باید از سه تا برادر مراقبت کنه

و فقط بشینه پای چس ناله های مامانش...

و پر از عقدهذو کمبود باشه از بی محبتی های پدرش

به دختر خالت بگو بخاطر ابنکه بدبختی های خودش کم شه

میخواد یکی دیگه رو هم بدبخت کنه

من هیچوقت حاضر نیستم همچین کاری کنم

دوستاان لطفابگین چی بهش بگم راهنمااییش کنیدآیااین کارش درسته واقعععااا

نه درست نیست 

به جای اوردن یه دختر که تشنه محبت پدرانه است بهتره یه دوست خوب برای خودش پیدا کنه و باهاش درد دل کنه 

درسته دختر به خونه گرما میده زندگی رو شیرین تر میکنه صدای خنده هاش شور و نشاط میاره تو خونه ولی اگه پدرش بهش محبت نکنه و عقده ایی بشه اگه رفتار پدرش رو آینده اش تاثیر بزاره و از خونه فراری بشه مشکلات دختر خاله ات چند برابر میشه 

بهش بگو نکن 

دختر قبل از هر چیز یه پدر خیلی با محبت لازم داره 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

مثلا ما شدیم نقطه ی عطف یه زندگی

شدیم دلخوشی چه گلی به سرمون زده شد؟

آخر سر همون مادر حرفامونو نفهمید

اولین دشمنمون شد همون مادر ...

به زندگیه پر از عقده و پر از حسرت ...

فکر میکردم عقده و کمبودامون بعد از ازدواج درست میشه

ولی هیچی نشد، هیچی ...

لطفا بخاطر کم کردن بار از دوش خودمون،یکی دیگه رو بدبخت نکنیم...

2738
دوستاان لطفابگین چی بهش بگم راهنمااییش کنیدآیااین کارش درسته واقعععااا

اگه دایتان واقعی من بودم.نمیاوردم برای دل خودم یک دختر بدبخت نمیکردم هیچ به آینده اش با دوتا برادر مشکل دار فکر کرده.پس فردا کی میاد خواستگاری  کسی که دوتا برادرش معلول هستن من دیدم که میگم

..ولی از نظر  مذهبی بگم باید بگم دختر رحمت واین رحمت که پدر و مادر حفظ میکنه و پسر نعمت که پدر و مادر باید حفظش کنن.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

عزیزم اول باید شوهرشو با خودش همراه کنه هرطوری که شده از مشاور کمک بگیره از شوهرشم بخواد ی پرستار بگیره واسه بچه هاش وقتی وضع مالیش خوبه چون اگه باردار بشه نمیتونه این کارارو انجام بده 

ولی هرچی خدا صلاح بدونه ما نه میتونیم بگیم بیار نه میتونیم بگیم نیار چون از آینده خبر نداریم و نمیدونیم چی به صلاحشونه

مامان دوتا دخمل ناز 😍
شوهرش نگرفت براش البته خودش هم راضی نبودبرای پرستار خودش تنهایی بزرگشون کردبچه هاش عقب مانده اندولی ...

نمیشه گفت عزیزم.خدای نکرده خدای نکرده ،زبونم لال ،اگه اون دختر کوچولو ،پس فردا تو اون خونه ،هر گونه اذیتی بشه ،از طرف داداشاش،این مادر چیکار میخواد بکنه.

به هیچ عنوان آرامش زندگی الآنشو،طوفانی نکنه.اومدن یه دختر بچه ی معصوم، تو خونه، اصلا وابدا ،صلاح نیست.

(البته در بدترین حالت ممکن اگه درنظر بگیریم قضیه رو دیگه )

نمیدونم گفتنم تاثیر داره یا نه

ولی من بعنوان دختری که یه برادر عقب مانده ذهنی دارم اینو برات مینویسم

برای اون دختر خیلی سخته وارد همچین زندگی ای شدن

این خودخواهی تمامه که بخاطر افسردگی خودش یه دختر رو وارد این خانواده با این  شرایط بکنه

من الان پدر و مادرم فوت شدن اما مجبورم خودم دست تنها برادر معلولم رو بزرگ کنم و این قضیه ازدواجم و کارم و تحصیلم و حتی روابط اجتماعیم رو تحت تاثیر خودش قرار داده و اگر مادرم ازم بپرسه آیا راضی بودی که به این دنیا بیای

میگم هرگز راضی نبودم و تو خودخواهانه منو به این دنیا آوردی

زندگیم بخاطر برادرم خیلی سخت تر از زندگی خیلی از آدمای دیگه شده

من مادرم رو دوست دارم ولی هزاران بار شده توی شرایط سخت کلی ازش گله کردم که چرا منو به دنیا آوردی چرا بدبختم کردی چرا بهم فکر نکردی و هزاران چرای دیگه....

به دختر خاله ات بگو توروخدا یک دختر رو وارد این سختی بی پایان نکنه 

شاید بعدا اون دختر هرگز مادرشو نبخشه

اگر دوست داشتی این پیام رو به دختر خاله ات نشون بده شاید نظرش عوض شد

من درد کشیده ی این قضیه هستم با اینکه فقط یه برادر معلول دارم نه دو تا

دیگه بریدم😢دعا کنید مشکلم حل بشه

نمیشه دوتا پسرها رو به یه مرکزی بسپرند و هفته به هفته بهشون سر بزنند   یا پدرشون ببرتشون با خودش سر کارش 

نگهداری ۴ تا بچه سالم خیلی سخته چه برسه به این وضع. دختر و پسر هم فرقی نداره که فکر می کنه اگه دختر بیادخیلی فرق می کنه 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

سلام عزیزان ممنون ازهمتون که جواب دادین ممنون ازهمه نظرهاودلسوزیهاتون من همه نظرهاتون روخوندم وبه دخترخالم گفتم چون پدرشوهرمریضم مهمونم بوداصلاوقت نکردم جوابتون روبدم دخترخالم بی نهایت ازدلسوزی هاونظراتتون تشکرکردوبه خاطرنظراتتون ازین کارش منصرف شدگفت من یک مادرم خودخواه نیستم چون تمام آرزوهاموتودلم قبرکردم به امیدهمین آرزویک حس خوشی وآرامش عجیبی داشتم خیلی گریه کردگفت منم نمیخام وقتی دخترم سختیهای منوببینه وبگه مادرتومقصری وتوخودت کاری کردی که من به این دنیابیام وگفت اگه توسرنوشت من دخترباشه وخداخیربدونه خودش به من میده ولی من خودم کاری نمیکنم که بعدش پشیمانی وعذاب وجدان داشته داشته باشم ازتون تشکرکردوهمتون رودعای خیرکردوازتون تقاضای دعابه درگاه خداروکردکه ازخدای مهربان براش صبروتحمل وسلامتی وبرای بچه هاشم دعای سلامتی خاست دعاکنیدشوهرش اصلاح بشه ودلسوزودعاکنیداگه واقعادخترخیری براش داره خداجون خودش به خیریک دخترسالم وصالح بهش بده بچه هامن دلم واسه دخترخالم خیلی میسوزه من همه داستان زندگیشوکامل وتک به تک نگفتم چون گوشیم خرابه زودهنگ میکردومن مجبوربودم سریع وخلاصه بزارم این یک هزارم اززندگیش بودکه گفتم  اگه  همهشومیگفتم واقعادل همتون بیشترازین به دردمیومدکه این دخترچیاکشیده وچه سختی های روتحمل کرده ازشمادوستان نی نی سایتی میخام  که هیچوقت تودعاهاتون فراموشش نکنیدوبه درگاه خدابراش دعاکنیدچون دخترخالم همیشه شکرمیکنه ومیگه من امیدوتنهاکسم همین خدابوده وبرام کافیه ودعاکنیداگه خیرداره خداخودش بهش دختربده بازم ممنون وتشکرازهمه شمادوستان نی نی سایتی خداهمتون روحفظ کنه وبهتون سلامتی وآرامش وخوشبختی کامل درزندگی بده  

2706