2733
2739
عنوان

حالت تهوع

78 بازدید | 4 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه,عزیزای دلم  من تو اقدامم برای بچه دوم  تقریبا ۱سالی میشه که اقدام کردم تا اینکه ,یک روز با دل شدید بلند شدم دردش مثه آپاندیس بود رفتم سونو دکتر گفت کیست داشتی ترکیده نمیدونستم  اصلا کی کیست داشتم کی ترکید ,تا اینکه دکترم حدود ۱ماه  بهم ال دی داد مصرف کردم بد که رفتم سونو مجدد گفتن تنبلی خفیف دارم بد از اون ماجرا دوباره اقدام کردم برای بارداری ,یه چیزم بگم بین صحبتمون ,سرما خورده ام هستم حدود ۱۴روزی میشه, الان ۲روز مونده به پریودم حالت تهوع شدید دارم با سردرد امکان بارداری وجود داره؟

پ.ن: اسم برنامه تقویم صورتی هست تو آیفون p.c. سرچ کنید میاره براتون🌹

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره رفع شد کامل

خدا رو شكر كه رفع شد

يه آشنايي داشتم دور از گوش شما 

مجرد هستش كيست تخمدان داشت تقريبا دو هفته پيش درد شديد گرفتش رفت دكتر بهش گفتن خانم كجا بودي تا حالا كيست داشتي الانم تركيده هيچ كاريش نميشه كرد بايد تخم دانتو كامل در بياريم

دختره خنگم خانوادش رضايت ميدن از بس درد داشته الان ديگه اگه ازدواج كنه نميتونه باردار بشه

2731
خدا رو شكر كه رفع شد يه آشنايي داشتم دور از گوش شما  مجرد هستش كيست تخمدان داشت تقريبا د ...

ای وای باید به خودش اهمیت میداد چکاب میکرد عب نداره از تخمک اهدایی باردار میشه شد

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️