2737
2734

سلام خانوما

پسرم ۵۰ روزشه

بردمش حموم

وقتی صورتش و شستم خیلی گریه کرد

منم خیلی هول شدم یهو دستمو اب کردم ریختم رو صورتش و مثل اینکه تو دهنشم رفت😭😭😭

بمیرم برا پسرم کلیییی گریه کرد

الان خوابیده شکر خدا و دوتا بادگلو هم زد

چندبارم اب از دهنش بیرون اومد ک پاک کردم

ولی خیلی میترسم

نمیتونم چشم رو هم بذارم

خطر رفع شده از سر پسرم یا هنوزم مواظب نفس کشیدنش باشم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

آخی عزیزم چقد سخته روزای اول نوزاد آدم هیچی بلد نیس.نترس چیزی نیس.برا شیر بیدار شده؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ن بابا چیزی نیست بچه تو ابم خفه نمیشه اگه بذاری البته من امتحان نکردم توهم نکن😐

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738

ای قربونه اون لپای گل انداختش😘😘😘

آب رو اینجوری رو صورتش نریز بدتر میترسه.

یه پارچه نخ پنبه بنداز رو پاهات بچه رو دمر بخوابون رو پاهات از پشتش بشور آبم از پشت سرش بریز که نره تو دهنش.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بگردم😍نترس عزیزم چیزی نیس باور کن انقد سختی در پیش رو داری این جلوش  هیچی نیس واست عادی میشه قوی باش

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
کی بردی حموم؟ سعی کن ظهرا ببری بهتره شب موقع خواب خدای نکرده سرما نخوره بذارش بین پاهات ازپشت سرش ...

همین یکساعت پیش

اصلا بچم تو کل حمام اروم بود

فقط موقع شستن صورتش بدجور جیغ زد ک منم هول شدم😔😔

2706