2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نگو قلبم داره از حا میکنه

وای چرا همون موقع پاک نکردید، تو واتساپ تا پنج دقیقه رصت داریدکه عکسی رو فرستادید برای همه پاک کنید، کاش میدونستید، الان دیگه متاسفانه نمیشه کاری کرد

واقعا توروخدا نگو

عزیزم اگه حذف برای همه بزنی برای اوناهم پاک میشه ولی اگه حذف خالی زده باشی برای تو پاک میشه ولی برای اونا پاک نمیشه

ما به دنیا اومدیم ولی دنیا به ما نیومده  
2731
اره گفتم بهش اول میگفت شوخی میکنی هی

باورکن من به جاتو استرس گرفتم خو بعدش ناراحت نشد

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
دقیقا میخوام کلا اکانتمو پاک کنم

خوب کاری میکنی ولی قبل یه پیام برا همه بفرست که اشتباه شده وعکست رو پاک کنن حداقل عکست پخش نشه

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
الان دیگ کاریش نمیشه کرد اگ گروه پاک نکردی میتونی به مدیر گروه بگی عکستو پاک کنه 

پاک نمیشه عزیزم، تو واتساپ مدیر و غیر مدیر واتساپ نداره، فقط 5 دقیقه فرصت داری که پاک کنی، مثل تلگرام نیست

2740

وااااا چقد عجیب چرا گوشیو خاموش کردی😐😐😐😐😐متاسفانه عکست الان برای همه هست و ترک کردن گروه عکس تورو پاک نمیکنه😐

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
پاک نمیشه عزیزم، تو واتساپ مدیر و غیر مدیر واتساپ نداره، فقط 5 دقیقه فرصت داری که پاک کنی، مثل تلگرا ...

اون پنج دقیقه هم اگه پاک کنی فقط برا اونایی پاک میشه که واتشون جی بی نیست

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
2706