2703
2553
بگو 

سلام گند زدم چیکار کنم شوهرم شیفت سر کاره منم خوابم نمیبرد هی نشست حرفای ... زدن منم یجوری شده بودم گفت واسم عکس بفرست منم با تاپ بودم یکمم دادمش کنار واسش دلبری کنم موقع سند کردن واسه همه فرستادم نفهمیدم حول کردم گوشیو خاموش کردم یه نیم ساعت بعدش روشن کردم واسه ۸ نفر و سه تا گروه رفته یه گروهاهم جایی بود که قبلا توش کار میکردم بچه ها شرکتی بودن که اونجا بودم الان نیستم دیگه حالا شوهرم دیده بود واسه سه نفرهم دوتا تیک شده بود ولی ابی نشده دوتاشون زن بودن یکیشون پسرخالمه گروهارو پاک کردم نمیدونم حالا میبینن یا پاک شده چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو ببینیم چی هست مشکلت 

سلام گند زدم چیکار کنم شوهرم شیفت سر کاره منم خوابم نمیبرد هی نشست حرفای ... زدن منم یجوری شده بودم گفت واسم عکس بفرست منم با تاپ بودم یکمم دادمش کنار واسش دلبری کنم موقع سند کردن واسه همه فرستادم نفهمیدم حول کردم گوشیو خاموش کردم یه نیم ساعت بعدش روشن کردم واسه ۸ نفر و سه تا گروه رفته یه گروهاهم جایی بود که قبلا توش کار میکردم بچه ها شرکتی بودن که اونجا بودم الان نیستم دیگه حالا شوهرم دیده بود واسه سه نفرهم دوتا تیک شده بود ولی ابی نشده دوتاشون زن بودن یکیشون پسرخالمه گروهارو پاک کردم نمیدونم حالا میبینن یا پاک شده چیکار کنم

2456
سلام گند زدم چیکار کنم شوهرم شیفت سر کاره منم خوابم نمیبرد هی نشست حرفای ... زدن منم یجوری شده بودم ...

اگه واتشون جی بی باشه که الان همه بیشتر جی بی هست پاک نمیشه

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
سلام گند زدم چیکار کنم شوهرم شیفت سر کاره منم خوابم نمیبرد هی نشست حرفای ... زدن منم یجوری شده بودم ...

همون لحظه میتونستی پاک کنی حذف برای همه رو میزدی اما الان دیگه نمیشه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2714

تا چند دقیقه وقت داری پاک کنی الان فکر کنم دیگه نمیشه کاری کرد.البته درباره گروه واتساپی من اطلاع ندارم چون عضو نیستم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2706