2733
2734
عنوان

در راستای اون تاپیکی که پرسیدن شوهراتون خوشگلن یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 208 پست

با اجازه اسی میدونم ربطی به تاپیک نداره تاپیک زدم کسی نیومد جواب بده کاش میدونستین تو دلم چی میگذره.. بیمارستان کودک خوب تو همدان میخام بچها که تو این کرونا میخام ببرمش حداقل دلم آروم باشه رعایت میکنن

قلبم❤️دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قدش ک خیلی بلندتر از منه🤦‍♀️🤣 من ۱۵۸ شوهرم ۱۸۵

دیدی گفتم سرتره

بلندتره دیگه🤣

یبار مادرشوهرم گفت پسرام از عروسام سرن

منم جواب دادم آره از لحاظ قدی بلندترن🤣🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738
منو و شوهرم  کپی حرام است هموطن🙏 بنظرتون چن سالمونه؟چن سال میخوره بهمون       ...

😂😁

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
به من میاد ۳۵ باشم آخه 

۱۸تا۲۰بهت میخوره😍😍چ گوگولیییی تو

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
به من میاد ۳۵ باشم آخه 

خیلی چهره دلنشینی داری

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2706