2737
2739
عنوان

بچه ها الان شماها چه ماسکی میزنین جراحی یا پارچه ای؟

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 54 پست
ماسک پارچه ای خودت بدوز.دولایه بدوز.میتونی بشوریش،به صرفست

نه نمیزنه همسرم میگه زشته آبرو دارم جلو مشتری و همکارا.مشکل خریدنشو ندارم اما صحبتم اینه تا کی باید ملت اینهمه پول ماسک بدن اونی که نداره چکار میکنه 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جراحی. روز به روزم گرون تر میشن. از 2 تومن شدن 3 و 500 🙄

دونه ای ۳ میگیرم بسته های هشتاد تایی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2728

هرچ قدر توی این موضوع هزینه بشه بازهم می ارزه به درد و حال بد کرونا

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
هرچ قدر توی این موضوع هزینه بشه بازهم می ارزه به درد و حال بد کرونا

اینهمه هزینه کردم ک هزینش به درک اینهمه سخت گرفتم بازم مبتلا شدم که😑

2738

ما ماسک سه لایه میزنیم البته پارچه ای نیست از اینا که داروخانه ها میفروشن و یبار مصرفه

برادر دوستم توکار پخش ماسکه به داروخانه ها پخش میکنه هرچندتا بخواییم برامون میگیره دونه ای ۱۲۵۰

بچه ها جراحی فرق فرق داره با ۳ لایه معمولیا؟ شوهرم چند روز پیش سه لایه گرفته بود دونه ای ۱۳۰۰ یعنی ب ...

بعصیا خیلی نازکن.تو کلیپ میگفت از پشت ماسک شمع فوت کنید اگر خاموش شه بدرد نمیخوره

اینهمه هزینه کردم ک هزینش به درک اینهمه سخت گرفتم بازم مبتلا شدم که😑

من هم همین طور

ما خیلی رعایت میکنیم اما خوب همسرم کادر درمانن ار ایشون گرفتم ،کاری هم نمیشه کرد مردم رعایت نمیکنن...

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ما ماسک سه لایه میزنیم البته پارچه ای نیست از اینا که داروخانه ها میفروشن و یبار مصرفه برادر دوستم ...

ماهم ازینا گرفتیم دونه ای ۱۳۰۰ خوبه اینا یا چی این جراحی که میگن فرق داره با اینا؟

این نیز بگذرد...                                   
2706