2733
2739

دوستان داشتم میرفتم بخابم دیدم دماغم انگار داخلش ابه گفتم عه ابریزش بینی گرفتم ینی دستمالو برداشتم پاک کنم دیدم خونه دوباره پاک کردم خون فین کردم یه عالمه خون هی خالی نمیشد یه هو یه لخته بزرگ تیره اومد بیرون با کلی خون

این چندمین باره اینجوری میشم طی یکی دوماه اخیر ولی لخته نیومده بود برم دکتر مهمه ؟

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم چند وفت پیش همین پیش اومد واسم

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
اگه تکرار شده با دکتر مشورت کن عزیزم انشاالله سادس و به زودی حل میشه  تنت سلامت

مرسی گلم اره تکرار شده چندمین باره خون دماغ میشم ولی خودم میگفتم حتمن بخاطر خشکیه بینیه 

مرسی گلم شمام سلامت باشین

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
منم چند وفت پیش همین پیش اومد واسم

عه چیکارکردین مشکل از چی بود

سلام نمیدونم اگه فقط خون بود احتمال داشت یکی از رگه‌ای بینیت پاره شده باشه و لخته رو واقعا نمیدونم

چند باری خون بود ک همسرمم همینو گفت 

ولی ایندفه لخته دراز تیره 

حتما برید چکاب کامل آزمایش بدین حتما

باشه حتمن میرم در اولین وقت بنظرتون غلظت خون باشه مشخص میشه دیگ تو ازمایش معمولی؟

2706